Multistrada 950

Autor Saxi, Rujan 29, 2017, 23:38:53

« natrag - naprijed »

Saxi

Imao sam danas prilike na po sata provozati ovu lepoticu  :misli:

Ukratko, provozao Multicu 950 i nisam odusevljen, jednostavno me nije kupila... volan malo bliži vozaču u odnosu na Enduro 1200  a i tamo mi je smetalo što je tako blizu korman, tako da mi ovo još više smeta, snage od 123 ks u Touring i Sport modu pogotovo koliko želiš  :ura1:, u onom Sport modu sve imam utisak poletece kao avion  :icon_mrgreen: Kočnice brutalne, ima pun kuki modova, sa njim se treba igrati dok ne nadjes idealnu meru, sve se može podešavati, nijanse idu od 0 do 8, sto znaci da se mogu i isključiti, u Urban i Enduro modu sa 75 ks je samo malčice lenji na odziv ručice gasa tj zavrtanja ali i tu pokazuje svoju gladijatorsku snagu  :thumb_up: Testni model ode staje, registrovan za 12000 evra na ključ u ruke, novi 13500. Cena nije loša za onog kome takav motor treba. Zvuk auspuha cangrljav, ništa posebno, vizir se lako i lepo podešava kao i modovi u toku vožnje, zaštita od vetra solidna, mada ga nisam terao van grada, manevrisanje u mestu ok, na oko mi je kao bombona, vozan, upravljiv, ali menjač iz pete u četvrtu upada u međubrzinu  :thumb_down: ma najlepši motor ali za vožnju za mene bas nisam odusevljen, sa svojih 186 instrument tabla mi je suviše dole, za razliku od Afrike gde je sve prostrano i napred vidljivo, odlično pozicionirano, moje mišljenje je da je za nijansu kraći od ENDURO 1200 modela, ali kočnice i vešanje su brutalno dobre i bez zamerke. Jedva čekam novu 1000 Stroma da probam  :icon_mrhappy:
Na slikama Milanezi i Bugiman, ja nisam lep kao njih dvojica pa sebe nisam slikao [emoji16]



Osy

Lijepo, lijepo, Miki mi sinoć napisao da ste bili... :thumbup:
Btw. ovakvu masku može samo Talijan nacrtati  ;)

Ponti

Mislio sam se o tom motoru ili stromu i odlučio za stroma.
Vjerujem da je motor sasvim ok.

Stjepko

Ponti,nije talijanac za tebe. Samo bi se nerviro.

Suki

Citat: Ponti  u Rujan 30, 2017, 07:53:31
Mislio sam se o tom motoru ili stromu i odlučio za stroma.
Vjerujem da je motor sasvim ok.
...ja kad sam vagao što uzeti bila mi je uz Africu u užem izboru :thumbup:. Drago mi je što sam uzeo Africu, al tebi Ponti bi Multistrada  puuno bolje stajala nego meni :ooda:.
Motor izgleda full sexy :) :ooda: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Stjepko

Sexy su i playboy zečice pa samo problemi s njima!

Ponti

Problem je što mi je bliže Tirana od prvog ducatijevog servisa.
A stroma može pogledati svaki moto mehaničar.

Suki

Citat: Stjepko  u Rujan 30, 2017, 08:14:33
Sexy su i playboy zečice pa samo problemi s njima!
:) :smijeh:

Citat: Ponti  u Rujan 30, 2017, 08:21:42
Problem je što mi je bliže Tirana od prvog ducatijevog servisa.
A stroma može pogledati svaki moto mehaničar.

..u tome i je pravi sex :) :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Rujan 30, 2017, 08:38:27
:) :smijeh:

..u tome i je pravi sex :) :smijeh:

U čemu? Jel u tome da ga guram 600km  :smijeh:

Stjepko

Ma nije to cura iz sela, to je talijanac

Mrki


SirOliver

Citat: Mrki  u Rujan 30, 2017, 16:39:36
Gadan.. :) ali stvarno..
Sve može biti, i skup i nepouzdan i koznašta, al sigurno nije gadan.
Multistrada je jedan od najljepših motora u klasi

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

zare

Citat: SirOliver  u Rujan 30, 2017, 17:19:44
Sve može biti, i skup i nepouzdan i koznašta, al sigurno nije gadan.
Multistrada je jedan od najljepših motora u klasi

sent from my Commodore 64 using Tapatalk
:thumbup:
Nije jedan od ljepsih nego najljepsi




Zamisli tko prica o ljepoti motora :) onaj kome je nova somara lijep motor  :smijeh:

Ponti

Citat: zare  u Rujan 30, 2017, 17:40:36
:thumbup:
Nije jedan od ljepsih nego najljepsi




Zamisli tko prica o ljepoti motora :) onaj kome je nova somara lijep motor  :smijeh:

Pa i meni je lijepa nova somara (uvijek sam to govorio), a multipraktik mi je još ljepši.
Ali kako nisam oženio najljepšu curu s kojom sam hodao, tako nisam kupio ni najljepši motor.....  jer traže se i druge kvalitete osim ljepote :)
Mrki nosi cvike od malena, pa mu nije za zamjeriti  :smijeh:

iviccaa