Multistrada 950

Autor Saxi, Rujan 29, 2017, 23:38:53

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: zare  u Rujan 30, 2017, 23:03:52
po meni najveca mana mu je onaj ruzan zvuk iz masine (meni osobno je to  :thumbdown:) al isto tako se cuje iz Sukijeve honde
ako je to uopce mana
grub rad mjenjaca (ko svaki suzuki)
korpa se cuje (valjda nisam umislio)

Lako što se čuje .... jel trese?

zare

Ma jok, samo gas  :thumbup:
Kad ju dobijes nece te biti danima na forumu ko ni Bajkija, ne budes se mogao nacuditi koji je to stroj  :)

zorro

Citat: zare  u Rujan 30, 2017, 23:11:36
Ma jok, samo gas  :thumbup:
Kad ju dobijes nece te biti danima na forumu ko ni Bajkija, ne budes se mogao nacuditi koji je to stroj  :)
..kaže onaj kome su hvale o somari išle na kiki  :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

Citat: zorro  u Rujan 30, 2017, 23:21:19
..kaže onaj kome su hvale o somari išle na kiki  :buahaha:
Pa posem o novoj  :beer:

Igor Mihajlik

Meni karakter motora 950 kubika nikako nije odgovarao. To je "stari" Ducatijev motor, pa ako baš nisi ljubitelj tog brenda...  :thumbdown: Na oko se vidi da se "šparali" na njoj i u materijalu.
MS1200 je druga priča, vrhunska igračka   :bravo: ..iako mislim da je Ducati spavao dok je BMW pravijo S1000XR, tako da iako su Bavarci napravili "kopiju" Multistrade, meni osobno se BMW više sviđa.
Lado je moj idol

Špoki

Gledam sad slike i pilota na njima i čisto mi izgleda ok :thumbup:, negdje sam čitao da je MS 950 kratak i mal motor, ne znam sad samo u odnosu na koji :huh:. možda GS  :smijeh:. Prema GS su svi bicikli :smijeh: Nisam imao prilike vidjeti Ducati, ali meni je baš neki drukčiji, poseban, nije konfekcija. E sad, što se tiče kvarova i servisa ne znam, ali napet mi je :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Stjepko

Špoki mani se čorava posla  :)

glažar

Kad vidiš ovakvu facu na OFIJU  onda odmah znaš da ne valja :smijeh: :buahaha:

Mrki

Faca je "koji je ovo qrc?" :)

Saxi

Citat: Mrki  u Listopad 02, 2017, 16:46:40
Faca je "koji je ovo qrc?" :)
Istu smo facu i nas troje složili posle vožnje.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Igor Mihajlik

Vstrom 1000 L4 je mnogo bolji motor od MS 950 bar meni...isto tako Africa Twin
Lado je moj idol

Špoki

Izgleda po ovome da je forma bitnija od sadržaja,šteta,baš mi je neka če če ova MS 950...A nemoš vjerovati,nakon svih ovih godina da taj Suzuki još uvijek rastura s V-strom modelima :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Fantom

Treba poskidat ove plasticine i nakeljit na stroma  :thumbup:

gianni

Ducati nudi testni model 20tkn ispod cijene, znaci cca 89 tkn.
Aj navalite :smijeh:

Bagy

Ducati Multistrada 950 na ZG Autoshow 2018.

Evo, za experte varioce - kakvi su to varovi iza lanca? Meni to malo sumnjivo, izgleda kao hrđa?! Ili to baš tak mora biti... kod Ducatija.

Inače, zanimljiv motor, a naročito u skupljoj i jačoj inačici 1260 S. Ali ni na jednom modelu mi to njihovo "sedlo" ne paše - nema pomicanja naprijed-nazad. Sjedi se blizu rezervoara i to je to!
mob: 095/573-6874