Multistrada 950

Autor Saxi, Rujan 29, 2017, 23:38:53

« natrag - naprijed »

Grba

Biće si pljunul na talijana pa je odmah hrđa probila  :smijeh:
098 737 604

Ćoso

Citat: Bagy  u Travanj 15, 2018, 20:44:44
Ducati Multistrada 950 na ZG Autoshow 2018.

Evo, za experte varioce - kakvi su to varovi iza lanca? Meni to malo sumnjivo, izgleda kao hrđa?! Ili to baš tak mora biti... kod Ducatija.

Inače, zanimljiv motor, a naročito u skupljoj i jačoj inačici 1260 S. Ali ni na jednom modelu mi to njihovo "sedlo" ne paše - nema pomicanja naprijed-nazad. Sjedi se blizu rezervoara i to je to!
A auspuh na ovom manjem k'o na skuteru (i to onom jadnijem). Meni osobno bezveze motor (bio mi je atraktivan na prvu, međutim kada sam ga pogledao iz bližega i sjeo na njega...jok)

zorro

Citat: Bagy  u Travanj 15, 2018, 20:44:44
kakvi su to varovi iza lanca? Meni to malo sumnjivo, izgleda kao hrđa?! Ili to baš tak mora biti... kod Ducatija.

..a što je to uopće..koji dio..nekakva zaštita ili što  :huh:
Djeluje mi kao "punktiranje" ..ili je eventualno var s druge strane pa je izbilo na ovu stranu (što je normalno) ..isto tak ne kužim koji je materijal..ako je inox..onda je to normalno..ako je crni lim..onda je trebalo to ofarbati
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Travanj 15, 2018, 21:42:10
..a što je to uopće..koji dio..nekakva zaštita ili što  :huh:
Djeluje mi kao "punktiranje" ..ili je eventualno var s druge strane pa je izbilo na ovu stranu (što je normalno) ..isto tak ne kužim koji je materijal..ako je inox..onda je to normalno..ako je crni lim..onda je trebalo to ofarbati
Biće da je lonac od auspuha... :misli:

tibertov


Ponti

Citat: tibertov  u Travanj 16, 2018, 18:28:05
Hrđavi novi talijan.

Yamahi u hrđi nitko nije niti blizu  :smijeh:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

Hrđa nije, al je ružno za vidjeti i djeluje aljkavo, mislim da im to stvarno nije potrebno

Špoki

Jućer sam gledao na YT recenziju Monster 1200s od 2018.god. i ne bi vjerovali ista stvar, ne znam jel hrđa, jel var ili nešto treće ali vidi se da je kod Talijana to nekako šlampavo napravljeno :huh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

..sve će se to izjednačit prvi put kad se auspuh ugrije i zalije ga voda s ceste
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Tako je, onda će sav pohrđat  :smijeh:

zorro

Citat: tibertov  u Travanj 17, 2018, 10:15:46
Tako je, onda će sav pohrđat  :smijeh:
to je nehrđajući materijal ..dobije po sebi onaj mat film. Bojati nema smisla jer se boja pod utjecajem visoke temperature ..vode itd..oljušti.
Rješenje je jedino plašt ..aluminij il slično. a zaš ga nisu stavili..valjd su vidjeli da nema potrebe  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: zorro  u Travanj 17, 2018, 10:33:42
to je nehrđajući materijal ..dobije po sebi onaj mat film. Bojati nema smisla jer se boja pod utjecajem visoke temperature ..vode itd..oljušti.
Rješenje je jedino plašt ..aluminij il slično. a zaš ga nisu stavili..valjd su vidjeli da nema potrebe  :huh:

Vjerojatno - ipak je u pitanju jeftinija Multica!  :)

A to sam skužio tek kad sam doma pregledavao fotke, inače bi se zavukao i ispod one skuplje!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

fatboy

Pa nek hrđa ispuh, u čemu je problem??  :bzvz:

Bagy

Citat: fatboy  u Travanj 17, 2018, 11:56:33
Pa nek hrđa ispuh, u čemu je problem??  :bzvz:

Slažem se, al nek hrđa za jedno 5 god. ako baš mora...  :ooda:
mob: 095/573-6874