Podmazivanje ležajeva zadnjeg ovjesa

Autor Danijel 23, Listopad 02, 2017, 07:41:12

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Preporučio bi svim da si podmazuju i to što prije isto tako i zadnji ovjes-vage. Nije neka nauka,a sigurno su suhi igličasti ležajevi kao i na mojem L3! Sramota da Suzuki špara na tovatnoj masti za razliku od sinove Honde gdje sam mira sve gobljive spojeve obrisat od masti! SCAKA ČAST HONDI!  :thumbup:

iviccaa

Citat: Danijel 23  u Listopad 02, 2017, 07:41:12
Preporučio bi svim da si podmazuju i to što prije isto tako i zadnji ovjes-vage. Nije neka nauka,a sigurno su suhi igličasti ležajevi kao i na mojem L3! Sramota da Suzuki špara na tovatnoj masti za razliku od sinove Honde gdje sam mira sve gobljive spojeve obrisat od masti! SCAKA ČAST HONDI!  :thumbup:

za neke je nauka.  :smijeh:

ajde daj 2 slike, koja mast i tako to...

agolac

Da, ovo je poznata stvar. Suzuki ne podmazuje swingarm ležajeve od kad postoje DL motori. Svakako ih je korisno podmazati...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain


Renči

Ovo bi moglo biti dobro za takve stvari1

Stjepko

Kad sam se igro dog bonovima sve dobro nahlipo grafitnom masti i sve pet.

iviccaa

Pretpostavljam da treba dizalica za sve ovo rastaviti?

Stjepko

Centralna nogara ili ga za zadnje rukohvate objesit za plafon. Može na bočnu a sa druge strane nategnut da rota bude u zraku ali je to nesigurno

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain


Vinko

Citat: agolac  u Listopad 02, 2017, 20:27:37
Evo vi s DRZ

http://www.vstrom.info/Smf/index.php/topic,3711.msg51187.html#msg51187
Moj E model ima tvornicki 5 kom mazalica na poluzju/vilici, nesto kaj su proizvodjaci trebali.na sve motore staviti, cestovne takodjer......a ne da ljudima puca poluzje i skoro poginu radi takvih stvari....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Patak

Citat: Vinko  u Listopad 02, 2017, 22:21:52
Moj E model ima tvornicki 5 kom mazalica na poluzju/vilici, nesto kaj su proizvodjaci trebali.na sve motore staviti, cestovne takodjer......a ne da ljudima puca poluzje i skoro poginu radi takvih stvari....

Ako se ne varam "S" nema ni jednu :'(

Fantom

Ovo bi najbolje bilo ko ima alat narezat navoj i nabacit takozvane mazalice i onda pistoljem na kraju svake sezone ubaciti novu mast.

Patak

Citat: Fantom  u Listopad 02, 2017, 23:46:48
Ovo bi najbolje bilo ko ima alat narezat navoj i nabacit takozvane mazalice i onda pistoljem na kraju svake sezone ubaciti novu mast.

To će danijel riješiti ;)