Malo slika sa Stelvia

Autor tibertov, Srpanj 28, 2017, 07:53:41

« natrag - naprijed »

tibertov


Mrki

Promašio si temu [emoji14]

Fine slike [emoji106]

keko

.. ovo je zrelo za brisanje  :P
.. šalim se Tibi, odlične fotke, drago mi je da ste uživali  :gimme5:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Špoki

Kak je ovo dobro :want:, nadam se da ću i ja tako...prvo treba Hr obići, pa susjede, pa po redu dalje :bravo:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zare

Citat: Špoki  u Srpanj 28, 2017, 11:42:42
Kak je ovo dobro :want:, nadam se da ću i ja tako...prvo treba Hr obići, pa susjede, pa po redu dalje :bravo:
Ako mozes sad dok si mlad pici okolo, a HR stignes obici i kad ostaris i ne budes mogao sjediti vise od dva sata na motoru

tibertov


Osy

Lijepo slike, al sad si se već zaželio Senja, priznaj

JZ

Vidim novi znak su stavili...kad sam ja bio zadnji put , sve je bilo obljepljeno sa svakakvim naljepnicama...
Kupujem polovnu kacigu

agolac

Citat: JZ  u Srpanj 28, 2017, 19:17:46
Vidim novi znak su stavili...kad sam ja bio zadnji put , sve je bilo obljepljeno sa svakakvim naljepnicama...

Hoćeš reći Tibi je to sve fotošopirao. Pogleda kako izgleda ta fotka, kao da je lijepio po njoj ljude i onda dodao tabelu....bez nalja  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Da, ja sam ustvari geek koji ima fotošop u malom prstu...Ne idem nikud iz kuce, ko modni macak sam [emoji1]

JZ

Citat: tibertov  u Srpanj 28, 2017, 19:22:24
Da, ja sam ustvari geek koji ima fotošop u malom prstu...Ne idem nikud iz kuce, ko modni macak sam [emoji1]

znao sam...I to sam skuzio kad sam te video u milleru...kad si vodio pudlicu I zenu na frizuru  hheheheheh
Kupujem polovnu kacigu

tibertov

Hahah odlično :-), ali nije pudlica nego westy terijer [emoji8]

Ćoso

Jebote, opet ovaj...zadnji put je sjeb'o forum


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

tibertov

Takav sam ti ja...rušilac poretka

agolac

Citat: tibertov  u Srpanj 28, 2017, 21:25:15
Takav sam ti ja...rušilac poretka

Nego, kuda si sve bio?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain