Enduro čizme?

Autor Patak, Listopad 03, 2017, 14:34:56

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: tibertov  u Studeni 10, 2017, 22:18:10
Krivo sam se izrazio...Ne pita te, nego ti odmah izracuna koliko je to kuna, ali kad stisnes na taj njihov izracun onda mozes izabrat da konverziju radi tvoja banka, a ne paypal.

Hoćeš reći da je Paypal veći lopov od naših banaka. Nemoguće  :smijeh: :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


Ponti

Citat: tibertov  u Studeni 10, 2017, 22:18:10
Krivo sam se izrazio...Ne pita te, nego ti odmah izracuna koliko je to kuna, ali kad stisnes na taj njihov izracun onda mozes izabrat da konverziju radi tvoja banka, a ne paypal.

Baš ću probati :thumbup:

Patak

Odmah idem nešt kupiti :gimme5:

Ponti

Citat: agolac  u Studeni 10, 2017, 22:20:37
Hoćeš reći da je Paypal veći lopov od naših banaka. Nemoguće  :smijeh: :)

Imam sigurno preko tisuću prodaja na ebayu ... postavi aukciju, provizija od aukcije, provizija od paypala ispadne da otmu od 10 do 20%. Što je manja cifra više uzmu, a što je veća cifra onda u postotku uzmu manje.
Ali pamtim i kada nismo mogli primati novac, onda je za mene primao novac jedan prijatelj Švabo, pa kada se nakupi onda mi pošalje. Kada se sjetim tih komplikacija ovo je mila majka bez obzira što nas deru.

agolac

Citat: Ponti  u Studeni 10, 2017, 22:25:42
Imam sigurno preko tisuću prodaja na ebayu ... postavi aukciju, provizija od aukcije, provizija od paypala ispadne da otmu od 10 do 20%. Što je manja cifra više uzmu, a što je veća cifra onda u postotku uzmu manje.
Ali pamtim i kada nismo mogli primati novac, onda je za mene primao novac jedan prijatelj Švabo, pa kada se nakupi onda mi pošalje. Kada se sjetim tih komplikacija ovo je mila majka bez obzira što nas deru.

A čuj, moraju i oni nekako zaradiit. Znaš tko je okrenuo lovu na paypalu kao jedan od "osnivača". Gospon Elon Musk koji danas radi Teslu, svemirski program itd. A tko će to plaćati ako ne ti  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Studeni 10, 2017, 22:27:59
A čuj, moraju i oni nekako zaradiit. Znaš tko je okrenuo lovu na paypalu kao jedan od "osnivača". Gospon Elon Musk koji danas radi Teslu, svemirski program itd. A tko će to plaćati ako ne ti  :buahaha:

Slabo je on od mene dobio ... gledam one s par stotina tisuća prodaja, e ti su ga obogatili

agolac

Citat: Ponti  u Studeni 10, 2017, 22:39:25
Slabo je on od mene dobio ... gledam one s par stotina tisuća prodaja, e ti su ga obogatili

par (stotina)miliona takvih kao ti pa zbrajaj  ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Kierran

Citat: Patak  u Studeni 10, 2017, 21:32:39
Brušena koža, to je za šminku. Da se s njima vozim samo na stromu po cesti OK, ali ovako bi ih uništio za par mjeseci :ooda:

Dosad su se pokazale okej. Uzeo sam ih na neviđeno, prek neta (naručio iz TC Motoshopa, uredno su stigle, broj odgovarao broju kojeg inače nosim). Brušena koža na antilop mokasinkama je šminka, ovdje baš i nije.

S obzirom da ne vozim krampače i nisam u blatu 95% vremena, prezadovoljan sam. S obzirom na cijenu - odlična kupnja.

Da vozim 250tku nekakvu samo za stazu, razmišljao bi o nekakvim HC MX čizmama, ali ... ne vozim. :D

https://www.revzilla.com/dirt-bike/fox-racing-instinct-offroad-boots
https://www.revzilla.com/motorcycle/tcx-comp-evo-michelin-boots-2015

Vinko

200 radnih sati.....

Poslano sa mog LG-M250 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Vinko

Stane vezano za djonove, videl bum na novim cizmama koje su duplo skuplje nego ove Thorove kolka bu trajnost......
Kao sto se vidi na prethodnoj slici djonove najvise ubije spicasti nogari.....e sad tu stavi jos vozaca koji tezi troznamenkastu brojku i aktivan je na motoru..... :ebudale: mislim da i ove iz Borova nebi bolje prosle...... ;)

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Patak

Ove Fox-ove su mi svemirske pogotovo u kombinaciji s LEGION hlačama, jaknom i rukavicama :want:.

Mrki


Patak


Danijel 23

Citat: Patak  u Studeni 11, 2017, 19:42:45
Ove Fox-ove su mi svemirske pogotovo u kombinaciji s LEGION hlačama, jaknom i rukavicama :want:.
Taj kompletić je za profiće kaj dnevno provedu 5 sati jašuči motor...za reativce kao ja OK su  i Borovo gumene čižme!

Zimski program......