Fenda extenda

Autor Golileo, Listopad 03, 2017, 22:00:11

« natrag - naprijed »

Golileo

Dajte neke prijedloge kako ovo montirat a da ne lakiram cijeli blatobran i da ne otpadne?[emoji16]

zorro

Citat: Golileo  u Listopad 03, 2017, 22:00:11
Dajte neke prijedloge kako ovo montirat a da ne lakiram cijeli blatobran i da ne otpadne?[emoji16][img
Pop nitnama..s tim da staviš podložne pločice i ispod nitne i na nitnu..(ak me kužiš  :huh:)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Listopad 03, 2017, 22:03:41
Pop nitnama..s tim da staviš podložne pločice i ispod nitne i na nitnu..(ak me kužiš  :huh:)

A neko ljepljenje?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

sasaa

Neki sikaflex.. I nece to nikud...

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Josip-Sepp

to je najbolje karbonskim elektrodama povariti  ;)

ivica medjugas

Da se niko ne uvridi al ja ovo nebi stavija da mi na tehničkom traže!ko škodi fafovit blatarice stoji
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Mrki


Fantom

I ja bi volio ovo nabaciti ali cijelo vrijeme mozgam kako bi to mogao staviti / skinuti po potrebi jer mi je sa ovim fiksno namontiranim ruzno za popizdit.

Zemo imas neki prijedlog  :)

Golileo

Meni je to isto gadno ali nakon bugarske vise ne zelim riskirat!
Pop nitne mi je isti k kao sarafi!
Ja bi nekak zalijepio ali da je dobro, da ne otpadne....samo kaj koristiti....

Ćoso

To je izvrsna fora i ne mora biti gadno. Pomaze.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Danijel 23

Sika 11FC il odi kod majstra za šoferšajbe i trazi ga mrvicu ljepila i kaplicu prajmera.

Golileo

Jel moze biti staklar "obican domaci"?

željko

Zaljepljen je s ljepilom kojim se ljepe auto stakla................
Stoji već 6 godina


Milanezi

Citat: Golileo  u Listopad 03, 2017, 22:00:11
Dajte neke prijedloge kako ovo montirat a da ne lakiram cijeli blatobran i da ne otpadne?[emoji16]
Ja sam za bivšeg stroma kupio taj produžetak na ebay-u, iz Grčke. Dolazi lakiran u crnu boju kao i branik, uklapa se savršeno. Na njemu je bila dvostrano lepljiva traka, a ja sam dodao još i silikon da veže bolje. Ima tome 5-6 godina, još uvek drži odlično.

Vidi se na snimku kako izgleda
https://www.youtube.com/watch?v=FrOsb_ehOAw

Saxi

Ovaj Zucko je baš bio lep [emoji4] ja sam želeo žutog isprva ali 2009 više nije pravljen u toj boji, pa sam uzeo belog jer oni idu lepše i bolje [emoji38] a fenda je fenomenalna stvar, ja je zavio sa 2 šrafa koja se i ne primećuju, ali se posle svake vode i kiše primete osetno suvlje čizme.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka