Ulje DOT4 (koliko može stajati)

Autor zare, Listopad 04, 2017, 13:25:08

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: zare  u Listopad 04, 2017, 13:25:08
iskorištena manja količina, sad to ulje stoji već 2. godine u garaži začepljeno u orginal ambalaži
...
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy


agolac

Ja stvarno ne znam kome se da riskirati život s kočnicama zbog 20-30 kuna  :zbunj:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Fantom

Kome je jednom propala kocnica zbog starog ulja taj i onaj unutrasnji poklopac (ispod cepa) mjerka bar par minuta  :smijeh:

Raja nemojte se sa tim zajebavat jer vas moze zajebat kad se naj manje nadate.

Danijel 23

Citat: Fantom  u Listopad 06, 2017, 13:44:24
Kome je jednom propala kocnica zbog starog ulja taj i onaj unutrasnji poklopac (ispod cepa) mjerka bar par minuta  :smijeh:

Raja nemojte se sa tim zajebavat jer vas moze zajebat kad se naj manje nadate.
Meni je propala brenza poslije one cijevi na Velebitu u smjeru Obrovca i spustio sam se do O. Zatona sa rucnom. Ali i dalje na padam na te trgovacke fore.....globalne potrošnje bez da imalo uljuciš mozak....logiku i da nest procitas pa da napravis i koju štih probu.

iviccaa

Hocemo se prvo slozit da kociona tekucina nije ulje? [emoji3]

Ako je nakon 2god dobra, mislite da ce biti jos 2god pouzdana u motoru?
Nakon koliko mijenjate kocionu tekucinu?
Tom logikom nema smisla mijenjati nakon 2 god?

Lavandić

Prolijete pola kante ulja za kočnice starog 2 godine na haubu od auta, ako do ujutro ima kakvih promjena znači da je dobra.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

zare


zorro

Citat: iviccaa  u Listopad 06, 2017, 21:41:39
Hocemo se prvo slozit da kociona tekucina nije ulje? [emoji3]

Ako je nakon 2god dobra, mislite da ce biti jos 2god pouzdana u motoru?
Nakon koliko mijenjate kocionu tekucinu?
Tom logikom nema smisla mijenjati nakon 2 god?
Naravno da nije ulje..to je tekučina koja ima veliku točku vrenja..čini mi se preko 200 °C ..dok znamo da voda ima 100 ° ..zato sam prije i napisao..da se može u sistem natočiti i voda i kočnice će raditi normalno sve dok ih ne pregriješ..a ni ne moraš ih pregrijat ak znaš koristiti mašinu kao kočnicu
..Glede mjenjanja..nema tu logike ..sve je stvar koliko puno/malo ili pametno koristiš kočnicu..toliko će ti tekučina biti dobra..tj. neće biti vode u njoj..a voda se nakuplja u sistemu upravo zbog pregrijavanja i stvaranja kondenzacije.
Mislim ono..na KLV-u sam imao tekučinu u suistemu 8 god i nisam nikad bio ni blizu nekakvom osjećaju da mi je propala ili da propada..al nisam nikad ni pregrijao kočnice..bez obzira što sam znao vozit ko budala..jer onaj tko na V2 pregrije kočnice na cesti,..taj nema pojma o vožnji  :tongue:

Ja znam da Zizu i Danijel znaju puno o svemu tome..samo im se neda pisat kao meni ..
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Toni

Kociona tekucina u original zatvorenom kontejneru je nova dok se ne otvori kantica. Nema rok trajajnja. Tekucinu je lako izmirit na tehnickome. Covika lipo zamolis da ti izmiri i dok je dobra ne diraj. Ja da vozim trke ja bi minja svako malo ali ovako dok se vozim normalno ne ma straja.
Nije mi nista.

iviccaa

Da, ali ovdje se radi o bocici koja je otvorena, iskoristena mala kolicina i opet zatvorena. Dakle nije original zatvorena.

Meni je sad 2 god i "trebao" bi je mijenjati, pa zato pitam.

Lavandić

Na tehničkom kad mjere točka vrenja mora biti veća od 156[emoji767].
Sad mi je na kombiju mjerilo i reko je da je 167.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: iviccaa  u Listopad 06, 2017, 22:05:13
Da, ali ovdje se radi o bocici koja je otvorena, iskoristena mala kolicina i opet zatvorena. Dakle nije original zatvorena.

Da i ..koliko je u taj mali prostor moglo ući vlage ??? ..i da se ista pomiješa sa tekućinom i spusti joj točku vrenja..maximalno 10 ° ..pa nek je i 20 ..i opet valja
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Jedna i najbitnija stvar...to je ulje il za neke "tekurčina" koje ne cirkulira....najviše vlage se "dobije" u ulju tamo gdje ulje radi i grije se...tamo dolazi do povečanja vlage i korozije.....gdje stardavaju kočioni elementi?...na čeljustima....a ne gl. kočioni koji je ispod posude....tako da i uzalud mjerenje vrelišta u spremniku...uzalud injekcimojm vadit ulje i to je to....savnim druga je vrijednost u čeljustima....tako da je poanta izbacit uje iz čeljusti...našpricat nekom sprejom (WD40) ispod manžete klipa...stisnt klip da sprej ode prema gumicama...anlihtat i to je to! I same GaSsssss

:kava:

Stjepko