Ulje DOT4 (koliko može stajati)

Autor zare, Listopad 04, 2017, 13:25:08

« natrag - naprijed »

zare

Da zakljucimo

Spomenutu tekucinu u daljnjem tekstu "ulje" sam stavio u renolceka od starog, kompletan sistem ne samo u posudu  :) danas je obavio tehnicki pregled, a ja sam mu napomenuo da pita za tocan podatak prilikom mjerenja
Ulje je isto ko i novo, vreliste je preko 250 C znaci nije nista povuklo vlage u sebe
-Nece ga morati mijenjati iduce godine  :ooda:
-Nema veze sto je otvoreno i tako je stajalo
-Ja sam usparao 25 kn :tongue:
Neki su bili u pravu  :thumbup: neki su iznesli svoje misljenje  :thumbup: a neki su se ne argumentirano sprdali i podjebavali  na otvaranje teme  :thumbdown:

Jos jednom ustedio sam 25 kn i nisam nikog ugrozio  ;)

iviccaa

Zar nije bilo 45kn? [emoji14]

Super, hvala na odgovoru.
Sad smo i to razjasnili....sranje, zorro je opet bio u pravu. ;)

Danijel 23

Zar nije bila neka opklada....čevapi i pivo?

fatboy

Ne mora lepinja...mogu samo cevapi...i mala piva... :thumbup:

zorro

..a kad to nije zorro bio u pravu  :huh:
..može mi se desit nekakav previd kao danas sa shoi-shubert..il nekidan strom-SV ..al kad pričamo o nekim stvarima i kad čvrsto tvrdim nešto.. ..onda se vodim osobnim iskustvom i logikom ..kome to nije jasno..nek fićuka borbene i sluša savjete "doktora" i uzda se u manuale  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Fantom

Covjek uci dok je ziv.
Nakon sto mi je propala kocnica na autu zbog pregrijanih kocnica spustajuci se na sepertinama prema borackom jezeru pusem i na hladno.

zizu

A Zare mudro proba na autu od starog......:-) :-)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Osy


zare

Citat: zizu  u Listopad 18, 2017, 15:47:29
A Zare mudro proba na autu od starog......:-) :-)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
:)
Pa naravno, necu valjda na svom  :smijeh:

tibertov

Jučer provjerio s ispitivačem tekućinu u bočici koja je otvorena prije godinu dana i takva stoji u garaži di je vlaga 800%...u granicama je normale, odnosno ima manje od 1% vlage u sebi.

agolac

Citat: tibertov  u Ožujak 20, 2018, 13:23:36
Jučer provjerio s ispitivačem tekućinu u bočici koja je otvorena prije godinu dana i takva stoji u garaži di je vlaga 800%...u granicama je normale, odnosno ima manje od 1% vlage u sebi.

A otkud ti ispitivač?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


Ponti



keko

..friško, nema se kaj tu dodati  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎