Slovenski test velikih endur

Autor glažar, Listopad 08, 2017, 09:16:37

« natrag - naprijed »

glažar

Ovo smo čekali  i čekali da se dogodi i dogodilo se :)

Skupila se slovenačka ekipa da uradi TEST velikih putnih endur koji smo vlasniki i tako se skupili

Suzuki v-strom 1000  k07 - Ofi
Suzzuki v-strom 1000 k14 - Jures
Bmw 1200 gs  k12- Seba
Bmw 1200 gs lc k17 - Matjaž
Yamaha 1200 Super Teneri k12 - -Tiger
Bmw 1200 gs adventer LC k 15- Glažar
Ducatti 1200 Multistrada adventer k17 - Lado

Svi osim Ladota bili vlasnici  i vozili nekad v-strome i nostalgija tu radi svašta i svi se složili da nema brutalnije mašine samo mu treba sredit kočnice koji svi znamo da so mu mana i ovjes koji ima Seba -Wilbers  :)

glažar

Više o  testu če da napiše naš testni vožač i jedini koji je izproba sve motore jel mi smo mu bili na pomoči da smo se menjali da je karavana mogla dalje  :smijeh:

Testni vožač

Igor Mihajlik - OFI :smijeh:

glažar

Jedino što mogu kazat je da su svi odlični  :ooda: .

Stari strom je odličan motor jedimo mu se znaju godine i moraš imat velika muda da ga držiš za rogove i bacaš ljevo i desno .

Novi strom od Juresa nije više strom u osnovnom izdanju jel je na njemu promenjeno več sve ili kako kažo to su Japanske lego kockice na koje možeš stavit sve i paše  :tongue:

Bmw od Sebe  jao to je leteči  BMWna kojem je stavljen ovjes WILBERS po specifikaciji za SEBU i za nas neke koji se vozimo turistički pre tvrd :shhh:

Novi Bmw tu se ne priča mnogo jel se zna  :gimme5: :tongue: jedino smo ustanovili da kada na novom staviš u režim DINAMYC tako radi SEBIN na ROUD :buahaha:

Yamaha elegantna stara dama u najboljim godinama  :ooda: uopšte nismo imali ništa pričat o njoj jel je sve tamo ,to ti je kao žena sa kojom si u braku 25 godina  ,ti kuva ,pere ,a ti je jašeš,i ne buni se  :ooda:

Bmw adventer  :kava:

Ducati Multistrada ,najlepši motor ,,zamislite si manekenku sa merama 90,60 ,90 šeta po modnoj pist  :want: a kada progovori
njen glas  pišči ,treba joj kod doktora ,i tako i ta DUCATTI ide kod doktora , stavlja se još ne razvijen auspuh AKRAPOVIČ :ooda:


glažar


glažar


glažar


gianni


tibertov

Glažar, zašto je tvoj gs uvijek u prvom planu :smijeh:

Osy

A ja mislio vi zatvorili sezonu :ooda: :buahaha:
Btw. tvoj motor je ovogodišnji pobjednik Alpenmastersa, tako neka i Offi proglasi i biti će super :thumbup:

glažar

Citat: Osy  u Listopad 08, 2017, 11:36:03
A ja mislio vi zatvorili sezonu :ooda: :buahaha:


Da zatvorli sezonu za žene  :buahaha: :smijeh: sad se ustavruje zatvaranje sezone za nas ovo je bilo prva fura samo na dan sledeči vikend je zaključna fura preko vikenda za nas muškarce :buahaha: :buahaha: :buahaha:

glažar

Citat: tibertov  u Listopad 08, 2017, 10:45:53
Glažar, zašto je tvoj gs uvijek u prvom planu :smijeh:

Moj BMW je zato uvjek u prvom planu jer je uvjek prvi  a ostali zamnom   :tongue:

Da imaju posle nešto da govore jel ako ima pre malu kilometržu uradimo krug oko kružnok toka nekih 3 puta :smijeh: :buahaha:

Ili kako ja kažem kako skupit grupu od sedam motor a da smo u grupi :shhh: tolko pota voziš u kružnom da se poredaju  u grupu  :ooda: :ooda: :buahaha:

agolac

 :bravo:

Btw, koliko si km napravio s bembom ove godine?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

glažar

Citat: agolac  u Listopad 08, 2017, 12:22:43
:bravo:

Btw, koliko si km napravio s bembom ove godine?

Malo  i  nemoj pričat okolo  :shhh:

16.000km :shhh:


niko


Patak

Bravo momci :thumbup:

Kruži jedna priča po Istri, zašto nema Ducati-a malo južnije ili istočnije - Zato jer NEMA SERVISERA :smijeh:

Evo i mene prije koju godinu...