Slovenski test velikih endur

Autor glažar, Listopad 08, 2017, 09:16:37

« natrag - naprijed »

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

fatboy

Nego Offi, treba li tebi pomoćnik?  ;) Neko sa otvorenim pogledom na motore (zato što je malo vozio  :shhh: ) , tehnički podkovan, a spreman se voziti i vikendom?  :)

Igor Mihajlik

Lado je moj idol

Suki

Odlično Ofi :bravo:.
Štas reko za Africu? Dosadna a? :)
:moto2:

098 9232180

Igor Mihajlik

Citat: Suki  u Listopad 18, 2017, 14:09:05
Odlično Ofi :bravo:.
Štas reko za Africu? Dosadna a? :)

:ooda: iako je kraljica  :bravo: ..mene se nije nešto dojmila osim izgledom
Lado je moj idol

Suki

Citat: Igor Mihajlik  u Listopad 18, 2017, 14:15:43
:ooda: iako je kraljica  :bravo: ..mene se nije nešto dojmila osim izgledom
...Razumijem :thumbup:. Da sam probao toliko motora kao ti vjerojatno bi o njoj  isto razmišljao ;).

Danas jednostavno više nema nekog motora u grupi velikih enduro motora koji drastično odskače od drugih. Konkurencija i tržište čine svoje. Svi više manje prate trendove i nove tehnologije i na kupcima je da se među nijansama odluče :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Listopad 18, 2017, 14:56:17
...Razumijem :thumbup:. Da sam probao toliko motora kao ti vjerojatno bi o njoj  isto razmišljao ;).

Danas jednostavno više nema nekog motora u grupi velikih enduro motora koji drastično odskače od drugih. Konkurencija i tržište čine svoje. Svi više manje prate trendove i nove tehnologije i na kupcima je da se među nijansama odluče :thumbup:.

V-strom 1000 odskače drastično od svih ostalih ... prvenstveno svojim osebujnim izgledom, a onda i nekim drugim stvarima :buahaha:

Igor Mihajlik

Citat: Suki  u Listopad 18, 2017, 14:56:17
...Razumijem [emoji106]. Da sam probao toliko motora kao ti vjerojatno bi o njoj  isto razmišljao ;).

Danas jednostavno više nema nekog motora u grupi velikih enduro motora koji drastično odskače od drugih. Konkurencija i tržište čine svoje. Svi više manje prate trendove i nove tehnologije i na kupcima je da se među nijansama odluče [emoji106].
Tako je slažem se. Slična je priča u svim razredima. Svi su oni tu negdje korak napred il nazad. Stvar je samo koji kome više paše.

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

JZ

Bravo Slo ekipa...bravo Igore :bravo: :beer:
Uživao sam čitajući.
Kupujem polovnu kacigu

Toni

Lipo i politicki korektno napisano. Znaci njbolja je Africa?
Nije mi nista.

agolac

Citat: Toni  u Listopad 18, 2017, 21:00:38
Lipo i politicki korektno napisano. Znaci njbolja je Africa?

Gume su ti već ćelave, koliko si napravio km?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Citat: agolac  u Listopad 18, 2017, 21:03:33
Gume su ti već ćelave, koliko si napravio km?
Nisu celave. Znas da ja ne vozin na takvim gumama.Bio u prasini pa se cini. Naprevile su oko 12000km
A motor ima 20000km Gume mogu jos 8.
Nije mi nista.

Suki

:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: Toni  u Listopad 18, 2017, 22:17:29
Nisu celave. Znas da ja ne vozin na takvim gumama.Bio u prasini pa se cini. Naprevile su oko 12000km
A motor ima 20000km Gume mogu jos 8.

OK. Izgleda na slici kao da je sredina nestala...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Sic je mrak, probao sam sjesti i dupe kao da je u raju :)