Forumska 2018,Bugarska

Autor Vujce, Listopad 10, 2017, 21:27:14

« natrag - naprijed »

Vujce

Da napomenem da to vazi i ovdje.Da je zdravlja i vidimo se kod bugara,sve informacije idu i ovdje svakak  pa ko hoce i moze sve bice navremeno ovdje pisano kad dodje vrjeme.
Zasad su opcije ski centar Bansko i ski centar u Rodopima Pamporovo.
Iskreno navijam za Pamporovo,a zasto provrtite malo po you tubeu videcete lepote li sta je u Rodopima!

agolac

Krkni koji video da odmah počnemo sliniti. Da li se zna datum za 100%?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Ja i kavandin krecemo u inspekciju onaj tren kad Klajv bude gotov. Zrtvovat cemo se u ime foruma i dobrosusjedskih odnosa.
Nije mi nista.

agolac

Citat: Toni  u Listopad 10, 2017, 21:46:45
Ja i kavandin krecemo u inspekciju onaj tren kad Klajv bude gotov. Zrtvovat cemo se u ime foruma i dobrosusjedskih odnosa.

Uuu bravo. Trebate to dobro ispitati zato što očekujemo potpuni izvještaj s fotografijama.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Citat: agolac  u Listopad 10, 2017, 21:50:08
Uuu bravo. Trebate to dobro ispitati zato što očekujemo potpuni izvještaj s fotografijama.
Nedaju slikavat po muzejima tako da ce slabo slika bit. Nas dva nismo bas zaljubljenici u prirodu. Kanjon vamo tamo , koga briga. Pasoo ovi oni. Slikavat cemo spizu.
Nije mi nista.

Osy

Citat: Toni  u Listopad 10, 2017, 21:54:22
Nedaju slikavat po muzejima tako da ce slabo slika bit. Nas dva nismo bas zaljubljenici u prirodu. Kanjon vamo tamo , koga briga. Pasoo ovi oni. Slikavat cemo spizu.
U povratku kod mene na fiš :gimme5:

Toni

Citat: Osy  u Listopad 10, 2017, 22:04:35
U povratku kod mene na fiš :gimme5:
Slavonija je nama uvik u srcu.. Vidit cemo kako vakula bude pritija. Ne vozimo zene pa necemo puno kilometri nabijat . Nema se kome zgadit motor. Nosimo scape i tigrovu mast. Valjda je ko bude ima utrljat.
Nije mi nista.

Osy


agolac

Citat: Toni  u Listopad 10, 2017, 22:26:30
Slavonija je nama uvik u srcu.. Vidit cemo kako vakula bude pritija. Ne vozimo zene pa necemo puno kilometri nabijat . Nema se kome zgadit motor. Nosimo scape i tigrovu mast. Valjda je ko bude ima utrljat.

Od jagnjeta do jagnjeta  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Citat: agolac  u Listopad 10, 2017, 22:39:26
Od jagnjeta do jagnjeta  :smijeh:
Agolac opet tipkas a ne zavidajes nista. Nemoj da moran u RI dolazit.. uvati se..!!Ceka se TPS i Regler.
Nije mi nista.

Lavandić

Citat: agolac  u Listopad 10, 2017, 22:39:26
Od jagnjeta do jagnjeta  :smijeh:
Angolac  ja te ne požurujem ali Toni je ko zapeta puška.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Vujce

Citat: agolac  u Listopad 10, 2017, 21:36:47
Krkni koji video da odmah počnemo sliniti. Da li se zna datum za 100%?
Bice onaj datum kad imate praznik taj da vezete vise dana!

agolac

hehe, paket je na putu. Čim stigne sredimo. :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Citat: Vujce  u Listopad 10, 2017, 23:09:49
Bice onaj datum kad imate praznik taj da vezete vise dana!
Vujce ne znam kad su hrvatski praznici ali ce datum  biti iza 15 . i ne prije nego Agolac spicka motor. Nisam nikad ninu makedoniji bio. Jedva cekan izit Tavce na gravce. Obac sve pravoslavne crkve i okupat se u ohridskom jezeru. Ili ipak kakve terme naci? :ooda:
Nije mi nista.

fatboy

Citat: Lavandić  u Listopad 10, 2017, 23:03:00
Angolac  ja te ne požurujem ali Toni je ko zapeta puška.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Okini ga da se opusti... :smijeh: :smijeh: