Forumska 2018,Bugarska

Autor Vujce, Listopad 10, 2017, 21:27:14

« natrag - naprijed »

Ćoso

Neće. Tek sredinom srpnja...Ma meni je to totalno glupo vrijeme na poslu i ne mogu dobiti GO

zander

kukuuu ko ce to docekati...pa onda odmor isplanirati...a crveni nabio 10tkm ... :'(
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: zander  u Travanj 15, 2018, 17:55:29
kukuuu ko ce to docekati...pa onda odmor isplanirati...a crveni nabio 10tkm ... :'(
Da...

zander

MOLI SE BUGARSKA EKIPA DA STO PRE OTVORI PRIJAVE ZA SUSRET!!!

VUJCEEEEEE :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

jures

Bio lud, i prodao Stroma


Ponti

Citat: Ćoso  u Svibanj 11, 2018, 17:22:13


Ćoso, molim te pitaj starog prijatelja zašto je napisao "prodano" u tvojoj temi u tržnici na srednjem. ;)

Ćoso

Citat: Ponti  u Svibanj 11, 2018, 17:35:18
Ćoso, molim te pitaj starog prijatelja zašto je napisao "prodano" u tvojoj temi u tržnici na srednjem. ;)
Ma mi smo prijatelji...Otvori HR verziju i klikni na link :-)

Ponti

Citat: Ćoso  u Svibanj 11, 2018, 17:36:29
Ma mi smo prijatelji...Otvori HR verziju i klikni na link :-)

Koji link? Ako misliš na vstrom vidim samo neke teme o putovanjima

agolac

Prenesite moje čestitke organizatorima. Ovo je nadam se jedan od mnogobrojnih  budućih  internacionalnih susreta u Bugarskoj.  :gimme5:

Volio bih da mogu s vama ali žena bi me objesila.  :smijeh: Dvoje djece od kojih jedno beba od 6 mjeseci. Moji dani u vrijeme susreta će biti provedeni u krugu obitelji u kampu Čikat, zajedno s Juricom i njegovom obitelji.

Upravo zato i želim da ovi susreti krenu u tradiciju i da se ponavljaju svake godine te se u budućnosti uspijem i "izvući"  :bravo:

Baš bi bilo fora imati tradicionalne susrete po svim okolnim zemljama i onda samo birati gdje želiš provesti godišnji te ih uz upoznavanje s zemljom domaćinom spojiti i s susretom... :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: agolac  u Svibanj 11, 2018, 23:05:00
...
Moji dani u vrijeme susreta će biti provedeni u krugu obitelji u kampu Čikat, zajedno s Juricom i njegovom obitelji.
....


Pogledaj Apoksiomena, pa javi isplati li ga se ići vidjeti ;)

damjandugi

Kamp Čikat je za našu porodicu najslabiji kamp od svih u kojima smo bili dosad.
Slaba infrastruktura,recepcija,trgovina,voče in povrče,kafiči :puke: :puke:
A plaža :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:

Murter je 100 puta bolji.

Mrki

To ti je od čovjeka do čovjeka.. meni su Murter i onaj na Rabu (iako tamo imaju dobre kućice) ništa posebno.. a Čikat mi je super.. tamo ću najvjerojatnije ovo ljeto opet..