Forumska 2018,Bugarska

Autor Vujce, Listopad 10, 2017, 21:27:14

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: gogs  u Svibanj 24, 2018, 08:49:23
Tak je mladiću...mudro zboriš  :bzvz:

...ja cijelo vrijeme idem/ne idem, sad sam u fazi da 99% idem. Moram još posao zaokružiti i prijavljujem se. Dobra ekipa koja je zainteresirana, nastavak putovanja kroz Aziju i posjet Istanbulu je bila prevaga.

E, to to .... grad od 100 km  :thumbup:
Ako bude gužva prije mosta na Bosporu, samo gas po zaustavnoj, ako i stoji policajac na toj zaustavnoj, maknuti će ti se da prođeš .... pazi, gužva počinje 50 km prije mosta :smijeh:
Ne moraš kupovati karticu za autoceste .... je da će se paliti sirene na kućicama kada prođeš, ali ti samo gas. :)

Ćoso

Citat: Ponti  u Svibanj 24, 2018, 09:42:44
E, to to .... grad od 100 km  [emoji106]
Ako bude gužva prije mosta na Bosporu, samo gas po zaustavnoj, ako i stoji policajac na toj zaustavnoj, maknuti će ti se da prođeš .... pazi, gužva počinje 50 km prije mosta :smijeh:
Ne moraš kupovati karticu za autoceste .... je da će se paliti sirene na kućicama kada prođeš, ali ti samo gas. [emoji4]
Vidim već Gogsovu dragu da joj ovakav pristup zvuči fantastično (pogotovo ovaj dio s sirenama na naplatnim [emoji23])

Nakon toga GOGS mijenja nick u Istanbulska nevjesta

gogs

Citat: Ponti  u Svibanj 24, 2018, 09:42:44
E, to to .... grad od 100 km  :thumbup:
Ako bude gužva prije mosta na Bosporu, samo gas po zaustavnoj, ako i stoji policajac na toj zaustavnoj, maknuti će ti se da prođeš .... pazi, gužva počinje 50 km prije mosta :smijeh:
Ne moraš kupovati karticu za autoceste .... je da će se paliti sirene na kućicama kada prođeš, ali ti samo gas. :)

To po zaustavnoj je klasika. 100 puta sam išao tako Karlovac Zagreb pa šta nebi i tamo. Opcija stajanja u koloni ne postoji.

Ovo s naplatom je dobar savjet  :)  :beer:

gogs

Citat: Ćoso  u Svibanj 24, 2018, 09:53:56
Vidim već Gogsovu dragu da joj ovakav pristup zvuči fantastično (pogotovo ovaj dio s sirenama na naplatnim [emoji23])

Nakon toga GOGS mijenja nick u Istanbulska nevjesta

:) :smijeh: :smijeh:

glažar

Citat: Ponti  u Svibanj 24, 2018, 09:42:44
E, to to .... grad od 100 km  :thumbup:
Ako bude gužva prije mosta na Bosporu, samo gas po zaustavnoj, ako i stoji policajac na toj zaustavnoj, maknuti će ti se da prođeš .... pazi, gužva počinje 50 km prije mosta :smijeh:
Ne moraš kupovati karticu za autoceste .... je da će se paliti sirene na kućicama kada prođeš, ali ti samo gas. :)

Imam karticu za tursku avtocestu  :ooda: :buahaha: :buahaha:

Trebaš karticu do istambula i preko mosta kada pređeš to ne treba više  :ooda: :buahaha: :buahaha:

glažar

Da ispričam to štoriju  :ooda:

Prešao granicu bolgarije i ušao u Tursku staneva na kavi i tamo motoristi domačini i mi krenili u razgovor što mi treba za avtoput i on meni kaže treba ti kartica a on meni kaže  :P isto što je kazao PONTI  samo gas i nestajaj pa makar sve sirene zvone za tobom  :buahaha: :buahaha: o tako nas dva dođeva do istanbula tamo dva dana i onda preko mosta isto sve sirene zvone  a ja vozim i dalje do Crnog mora kdje stajeva na benzinski pumpi da točiva gorivo i ja kao solidni građanin europske zajednice pitam kje se može kupit kartica za avtoputove po turskoj  ,i on meni kaže na pošti ,ja razmišljam dobro idemo još do Ankare ,pa do Kapadokije i nazad preko KOJE i Pamukala trebat če nama pa da mi te sirene ne zvone svaki put  i idem na poštu da kupujem  :ooda:.

Znate kolko puta sam je treba  :smijeh: :smijeh: :smijeh:

0 :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:




gogs

OK, znači na autocesti samo gas  :thumbup:

...ako me zaustavi policija ja ću reći da su mi Ponti i Glažar tako rekli   :smijeh:

Osy


zare

Citat: gogs  u Svibanj 24, 2018, 08:49:23
Tak je mladiću...mudro zboriš  :bzvz:

...ja cijelo vrijeme idem/ne idem, sad sam u fazi da 99% idem. Moram još posao zaokružiti i prijavljujem se. Dobra ekipa koja je zainteresirana, nastavak putovanja kroz Aziju i posjet Istanbulu je bila prevaga.
:thumbup: super
Izgleda da sam ja ovaj vikend krivo skuzio tih 99%, mislio sam da ne ides

Ponti

Citat: gogs  u Svibanj 24, 2018, 12:21:40
OK, znači na autocesti samo gas  :thumbup:

...ako me zaustavi policija ja ću reći da su mi Ponti i Glažar tako rekli   :smijeh:

Slobodno se pozovi na mene, tamo sam ti ja poznati pjevač

:smijeh: :smijeh:



keko

Citat: Ponti  u Svibanj 24, 2018, 17:34:33
Slobodno se pozovi na mene, tamo sam ti ja poznati pjevač

:smijeh: :smijeh:



e luđaka  :buahaha: :buahaha: :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zare


Ponti


Osy

Malo, malo pogledam taj video i uvijek se nasmijem :ooda: Nešto kao Maratonci trče počasni krug, mogu gledati 100 puta i uvijek se nasmijem :smijeh:

gogs