[DL650 L2] Nisam siguran u potrosnju i kapacitet rezervara?

Autor miha, Listopad 11, 2017, 10:42:16

« natrag - naprijed »

miha

Pravo vrijeme je malo prije

miha

evo ga, dakle pored ovih koji znaju to vec od prije ( iako i knjiga kaze isto to 20L ali trebalo je naći),
iscjedio sma ga jer sam natocio 18.6 L sjedao sam na motoru na ravnome i dove sam gorivo do one ploče unutra rezervara, ALI... nije mi se zadnja kučica (koja je blinkala) "ispraznila" kao što je netko rekao ..
Pravo vrijeme je malo prije

Ćoso

Jučer sam natočio 19.72 l (sam sam se vozio :-))...Ide još Miha

iviccaa

ti miha pises diplomski rad na temu Stroma ili ti je samo dosadno u zivotu? :)

Špoki

Po nekoj računici trebalo bi biti crtica=5litara. Nemojte sad izvaljivati ja prijeđem manje jer trošim preko 5...ok,ima toga,ali gledano općenito čast iznimkama :smijeh: potrošnja je manja od 5l. To što blinka crtica i ti si negdje ne znam gdje je znak da imaš još taman za do benze :) naravno ako nisi u Rumunjskoj :) :smijeh:,tamo navodno je zajebana situacija :huh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

miha

čuj, tek sam uzeo motor i idem na prvi veći đir... kad vec imam priliku pitat, pitam... da si pročitao temu od početka znao bi u kojem zecu leži grm... (nisam bio siguran u kapacitet tanka jer nikad nisam ulio više od 13-14 litara... ) a kontam bolje malo šprdancije prije puta nego kad ostanem negdje bez benzeeee ;) pa evo...
Pravo vrijeme je malo prije

tonciv666


miha

Pravo vrijeme je malo prije

miha

u svakom slucaju ako negdje zaribam necu zvat nikoga od Vas!!!!!!!!!!!!!!! :tongue:
Pravo vrijeme je malo prije

zorro

Citat: miha  u Listopad 13, 2017, 10:49:00
u svakom slucaju ako negdje zaribam necu zvat nikoga od Vas!!!!!!!!!!!!!!! :tongue:
Zovi mene slobodno..a vidim da imaš i 098... pa ti je besplatno  :) ..ak ti već nemrem pomoć..bar ću te tješit..i razveselim te s jednim vicem..kak je jedan GS-ovac ostao 2 puta u jednom danu bezu goriva  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Citat: zorro  u Listopad 13, 2017, 11:08:17
Zovi mene slobodno..a vidim da imaš i 098... pa ti je besplatno  :) ..ak ti već nemrem pomoć..bar ću te tješit..i razveselim te s jednim vicem..kak je jedan GS-ovac ostao 2 puta u jednom danu bezu goriva  :smijeh:
i to nakon šta san ga upozorija već nakon prvog puta sta ce mu se dogodit drugi put  :smijeh:

miha

Pravo vrijeme je malo prije

miha

ajmo mi prestat s ovom temom jer ce se onda " da ga jebeš " dogodit!!!!!
Pravo vrijeme je malo prije

gogs

Citat: Ćoso  u Listopad 13, 2017, 08:45:22
Jučer sam natočio 19.72 l (sam sam se vozio :-))...Ide još Miha


Kaj bi išlo? Pa čovjek ima kapacitet 20 litara a ne 22 ko to dvoje žensko drlo.

btw ja sam natočio u nedjelju na povratku iz Kostajnice 20,8L bogme sam se znojio na obilaznici oko Zagreba hoću li stići do pumpe.

Ćoso

Citat: gogs  u Listopad 13, 2017, 12:20:41
Kaj bi išlo? Pa čovjek ima kapacitet 20 litara a ne 22 ko to dvoje žensko drlo.

btw ja sam natočio u nedjelju na povratku iz Kostajnice 20,8L bogme sam se znojio na obilaznici oko Zagreba hoću li stići do pumpe.
Eto njega !!! Pa pusti ga...Neće više nakon toga pitati svašta (dođi na čašicu benzina  :smijeh:)