Nosac mobilnog telefona

Autor zander, Listopad 12, 2017, 08:24:40

« natrag - naprijed »

zorro

Imam takav sličan..s tim da moj ima 2 kuglasta zgloba i USB utičnicu ..inače..nema šanse da mobitel ispadne iz takvog nosača..i po makadamu..šumi..motor se izvali..a mob. ostaje u nosaču..super odličan  :thumbup:

https://www.aliexpress.com/item/New-12V-Bicycle-Motorcycle-Phone-GPS-Stand-Holder-USB-Charger-Power-Outlet-Socket-For-3-5/32637392635.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.Sbk2jS
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Muha

i ja imam takav. Mana mu je bila što se mobitel jako tresao u vožnji pa sam ga prepravljao i sad je super.

zander

Hvala momci i za postavljanje posta na pravo mesto, a i za odgovore koji su pokazali da nisam jedini kome se cini da je to pouzdan nosac mobitela :)...

Sad znam da sam porucio pravu stvar...

Socket imam na motorcicu
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Fantom

Ja sam nabacio model koji je Djivo preporucio i super je. Kineska kopija ram nosaca narucen sa aliexpres-a.
Dodje skupa sa kuglom za stelovanje ugla. Moze se nabaciti pod saraf retrovizora, a ja sam ga ubacio u nosac precke TRW volana.



agolac

Citat: Fantom  u Listopad 13, 2017, 15:16:41
Ja sam nabacio model koji je Djivo preporucio i super je. Kineska kopija ram nosaca narucen sa aliexpres-a.
Dodje skupa sa kuglom za stelovanje ugla. Moze se nabaciti pod saraf retrovizora, a ja sam ga ubacio u nosac precke TRW volana.

Prekrivaju ti satove. Ne sviđa mi se to
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jeeves

Citat: Fantom  u Listopad 13, 2017, 15:16:41
Ja sam nabacio model koji je Djivo preporucio i super je. Kineska kopija ram nosaca narucen sa aliexpres-a.
Dodje skupa sa kuglom za stelovanje ugla. Moze se nabaciti pod saraf retrovizora, a ja sam ga ubacio u nosac precke TRW volana.
Zašto ga nisi stavio iznad satova?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Fantom

Mozes ga podici i skloniti desno kad popustis saraf koji fiksira nosac u kugli. Prekriva samo do 3000 obrtaja, a tom rezimu rada sam jako rijetko  :buahaha:
Iskreno i nebacam pogled nikad na obrtomjer. Tu i tamo na km sat. Mada i to rijetko  :smijeh:

Citat: jeeves  u Listopad 13, 2017, 18:32:30
Zašto ga nisi stavio iznad satova?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



Tu mi je nosac za GPS

Fantom

E da o slika dosta vara jer mi je ovdje kamera na prsima

jeeves

Citat: Fantom  u Listopad 13, 2017, 18:35:22

Tu mi je nosac za GPS


A-ha [emoji106], meni je na tom mjestu bio ovakav nosač ko tebi na volanu u kojem je bio auto GPS, a sad mobitel.


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Danijel 23

Citat: agolac  u Listopad 13, 2017, 16:29:14
Prekrivaju ti satove. Ne sviđa mi se to
Kaj ti vozis po vurama il kak ti cesta dopusta i srce vuče?

Ćoso

Citat: Fantom  u Listopad 13, 2017, 15:16:41
Ja sam nabacio model koji je Djivo preporucio i super je. Kineska kopija ram nosaca narucen sa aliexpres-a.
Dodje skupa sa kuglom za stelovanje ugla. Moze se nabaciti pod saraf retrovizora, a ja sam ga ubacio u nosac precke TRW volana.
Da li imaš negdje link još uvijek?

agolac

Citat: Danijel 23  u Listopad 13, 2017, 20:30:24
Kaj ti vozis po vurama il kak ti cesta dopusta i srce vuče?

Bacim oko tu i tamo pa bi me to iritiralo. Pogotovo po gradu gdje su kamere (posebno one što snimaju s bulje)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Fantom

Citat: Ćoso  u Listopad 14, 2017, 10:38:54
Da li imaš negdje link još uvijek?

Potrazicu na kompu mora biti negdje. Dobra stvar ovog nosaca je takodje sto dobijete 3 razlicite duzine ovih nogica koje stiscu cuvani predmet. Tako da mozete postaviti razlicite velicine uredjaja.

Sad sam malo protrkeljao na aliexpresu izgleda da su tu rasprodani. Naziv produkta je Mwupp Metal Motorcycle Phone / Gps Holder. Treba potraziti i na alibaba stranici

Fantom

https://m.aliexpress.com/s/item/32658925066.html?trace=storeDetail2msiteDetail&spm=2114.12010612.0.0.5b473574Ie0Ye6#autostay

Direktore ja imam ovaj povise. Platio sam oko 20 tak eura. Sa tim nosacem imas mogucnost staviti kuglu pod saraf. Ako ces na volan tj. Cijev il negdje drugo pogledaj na linku ispod imas razne kombinacije nosaca.   :thumbup:

https://www.aliexpress.com/store/group/MWUPP-Motorcycle-Phone-Holder-and-Accessories/1112169_508639058.html