Stari putopisi

Autor Grba, Listopad 12, 2017, 11:03:23

« natrag - naprijed »

Grba

098 737 604

Ćoso

E tu smo i mi bili na predavanju...Stvarno Respect direktore

zorro

..dio sam već čuo fejs tu fejs  :) ..nadam se i nastavku  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Golileo

Ti se nadas nastavku?!
Prezentaciji?!

zorro

Citat: Golileo  u Listopad 12, 2017, 12:25:39
Ti se nadas nastavku?!
Prezentaciji?!
Ne..zanimljivije mi je kad Grba dojde kod mene pa uz pivicu čakulamo  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Hoćeš da ti prebacim sve te putopise i ovdje? Uvijek je bolje da su na više strana svijeta  ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Grba

Prebaci,al puno toga je nestalo...zadnjih godina sam prestal i fotkat,smaraju me ti gađeti
098 737 604

Branac

Citat: agolac  u Listopad 12, 2017, 12:47:35
Hoćeš da ti prebacim sve te putopise i ovdje? Uvijek je bolje da su na više strana svijeta  ;)
Vidim da ima i starijih putopisa pa možeš prebaciti  i moje Portugal 2008. i Izrael 2010. , da čim manje idem na Onaj forum  :ooda: Hvala.

zorro

Prebacivanje bilo čega sa onog umirućeg srednjaka se radi ručno.
Ne znam koliko Agolac ima vremena i truda uslišavati vaše želje..ali ako želite da ne prođete kao Grba sa svojim  putopisima i fotkama sa motoexpedition-a ..skinite si to sami na komp i onda je lako postaviti ovdje ili bilo gdje
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Sad je fala bogu 10x lakše od kad ovdje imamo masovni upload fotografija. Sad dosta brzo prebacim putopis
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Listopad 13, 2017, 09:49:33
Sad je fala bogu 10x lakše od kad ovdje imamo madovni upload fotografija. Sad dosta brzo prebacim putopis
Je..lako je sad uploadati  :thumbup: ..al treba prije toga naći tamo temu..pa skinuti fotku po fotku..pa kopirati tekstove ..i tek onda ide ovo kak veliš..lako :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Listopad 13, 2017, 10:01:31
Je..lako je sad uploadati  :thumbup: ..al treba prije toga naći tamo temu..pa skinuti fotku po fotku..pa kopirati tekstove ..i tek onda ide ovo kak veliš..lako :)

Save as cijelu stranicu i onda se sve fotke downloadaju na disk.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain