Filter zraka (iskustva, preporuke)

Autor iviccaa, Listopad 13, 2017, 17:53:54

« natrag - naprijed »

iviccaa

Citat: zorro  u Listopad 13, 2017, 22:40:17
..kojem ak se smi znat  :)
Gerlingen
Citat: Lavandić  u Listopad 13, 2017, 22:46:39
Odazvat ćeš se ko i meni! Čoek dva odojka naručio, tri kištre pive, ubili se ko nikad. Stvarno domaćin za svaku preporuku.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
Tko, sta, di?

Javio si se jednom, ja nisam stigao jer je bilo preko tjedna. A preko tjedna je uvijek guzva.
Javi se ti opet, ja placam pivu koju dugujem ;)

Lavandić

Bio sam tri put ove godine, i ti si jednom bio u St. Tajanstven si ko oni Schakal!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Lavandić  u Listopad 13, 2017, 23:36:33
Bio sam tri put ove godine, i ti si jednom bio u St. Tajanstven si ko oni Schakal!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Jebga, čovjek radi, ima obveze. Kad ima vremena će se javit. Vrag odnia prišu. Ako ne ovaj put, drugi put.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić

Citat: agolac  u Listopad 13, 2017, 23:38:48
Jebga, čovjek radi, ima obveze. Kad ima vremena će se javit. Vrag odnia prišu. Ako ne ovaj put, drugi put.
NU! Nisam ni ja ležao, a jebi ga 26 km je daleko za popizdit. I prvi put sam bio od utorka do nedjelje.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Lavandić  u Listopad 13, 2017, 23:39:56
NU! Nisam ni ja ležao, a jebi ga 26 km je daleko za popizdit. I prvi put sam bio od utorka do nedjelje.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Možda imao isporuku na poslu, radio danonoćno. I ja tako sto puta. Pomalo  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

iviccaa

A jbg Lava, nisi mi žena pa da se moram pravdati što nisam mogao. [emoji3]

Imam volju, ali nisam mogao. Kad je projekt pri kraju onda me ni zena ne viđa...
Ako imaš volje javi se opet, do kraja godine ne bi trebao imati veliku guzvu na poslu..

Lavandić

Kad ti dojdeš u St, lipo se javi, platim ja kavu, pivu i nađem vremena brez problema

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Lavandić  u Listopad 14, 2017, 00:02:35
Kad ti dojdeš u St, lipo se javi, platim ja kavu, pivu i nađem vremena brez problema

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
¸

Čak i ako ti u tom trenutku 100 ljudi u restoranu vrište za hranom a ti bez osoblja i trčiš sam i glumiš konobara/kuhara, sve na sve strane?  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Ovo jebote izmedju vas ko španska serija, evo obećavam javljam se svima jad dodjem tamo di ste pa ko može nek izvoli a ko hoće nek pokuša da odoli pozivu [emoji28]
Meni su svi savetovali K&N ali se nisam hteo mlatiti sa tim pranjem jer imam strah od vode [emoji12] koristio sam taj Hiflo, mada mi juče reče moto majstor da je imao slučajeva da pri promeni tih Hiflo filtera dodje do poremećaja u potrošnji i radu motora koji se rešavao promenom drugog filtera.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Lavandić

Citat: agolac  u Listopad 14, 2017, 00:03:56
¸

Čak i ako ti u tom trenutku 100 ljudi u restoranu vrište za hranom a ti bez osoblja i trčiš sam i glumiš konobara/kuhara, sve na sve strane?  :smijeh:
Tko se god javio da je u St, a bilo ih je, ja mislim da sam se svima odazvao, jednom samo mislim da nisam mogao, a i taj je bio jako kratko u St.
Sve se može kad se hoće.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


tibertov

Evo i meni se kolindo javio...istina je da me je zamarao s tim kako je kenja najbolja na svijetu, al ajd :smijeh:

Lavandić

Citat: tibertov  u Listopad 14, 2017, 09:14:21
Evo i meni se kolindo javio...istina je da me je zamarao s tim kako je kenja najbolja na svijetu, al ajd :smijeh:
Ne pizdekaj, javio si mi se, evo ja u Splitu. A on 15 km od Splita, isto sam došao, popio kavu 15-20 minuta.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Bagy

Zaboravio sam koji filter Hiflo staviti u malog Stroma K9?  :misli:

HFA 3611 ili HFA 3614?
mob: 095/573-6874

iviccaa

Katalog kaze HFA 3611:

http://www.hiflofiltro.com/catalogue/model/1521

ja sam taj stavio u svoj L5, a vidim i da za L8 ide isti, ocito nisu nista mijenjali.

fatboy