Korkyra – Kerkyra

Autor Ponti, Listopad 14, 2017, 18:48:55

« natrag - naprijed »

Ponti

Zaboravih spomenuti.... vrijeme nam je bilo odlično, niti jedna kap kiše nas nije pogodila. One subote kada sam krenuo na put bilo je hladno, oko 15C, no već slijedeći dan i ostale dane bilo je preko 20C i svaki dan sunčano. Eto, da i mene jednom potrefi putovanje bez kiše :)

zander

Citat: Ponti  u Listopad 14, 2017, 22:53:56
Živan ti zna brata ...... tako je ispalo, možda je i pogriješio, ali mi smo rekli ... JE, JE, TO je taj :smijeh:
Vrlo moguce on je stalno dole po mesec i vise...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

tibertov

Bravo pontić, slike su lipe [emoji106]

Macak

Bravo za tebe i Višticu, odlično si to opisao i uslikao i vidi se da ste uživali, samo naprijed,,,, :thumbup: :bravo:
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

beli

...'vižljast' riport; svakako korisne informacije za putnika namjernika u tom smjeru. Tebi  :thumbdown: za preko stoičetrest, Vještici  :thumbup: .... onako, nek se nađe  :)
Sve u svemu   :bravo:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Martin

Ponti svaka ti dala.....  :thumbup:

sve lijepo, prekokrasno....samo ili ali?!?! (ćemo u tri oka  ;) )

Ane izdrži!!
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Osy

Ne dirajte mi ravnicu.... :buahaha: :buahaha: :buahaha: znači, plačem i zamišljam kako je to izgledalo...koji si ti kralj :smijeh: :smijeh: :smijeh:
O putovanju, a šta reći, vrhunsko kao i uvijek :thumbup:

JZ

Kupujem polovnu kacigu

Peco

Svaka cast Ponti 
Monogo dobto napisano i lipo jasno i po redu ...nešto i naučismo [emoji4]

Poslano sa mog SM-T585 koristeći Tapatalk


zare


Ponti

Zaboravio sam .... neke stvari kod nas više ne prolaze, a na Krfu to ide bez problema. Grčka je odavno članica EU zato mi i nisu neke stvari baš jasne.
Spomenuh kacige koje tamo nitko ne nosi, ali ovo me zaista začudilo..... Ray Ban za 8 eura!
Totalni lažnjaci se prodaju javno na ulici. Ima i Louis Vuiton torbi, Coco Chanel cipela itd. itd.



Lavandić

Dobro, hoćeš li napisati koje slovo o crnoj guji!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Ponti

Citat: Lavandić  u Listopad 15, 2017, 16:03:16
Dobro, hoćeš li napisati koje slovo o crnoj guji!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

To će biti u drugoj temi :)

Tyson

Ponti , podsjetio si me opet na prekrasan godišnji ove godine. Krf jedan prekrasan otok, kako si i sam rekao sa prekrasnim plažama i jednim fantastičnim Aqua Landom u sredini otoka. Kad vidim ovaj trajekt koji vozi od Sarande do Krfa, mogu samo reći UŽAS, parkiranje na rikverc, brod se užasno ljulja dok se ulazi u njega a onda parkiranje auti na svega 5-10cm jedno do drugog. Sve u svemu vrijedi pogledati i obići( mi smo bili u Ypsosu pa onda u Sidariu( kanal D´Amoure), i na njihovoj največoj pješčanoj plaži Glifadi.
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

fatboy

Citat: Tyson  u Listopad 16, 2017, 17:54:59
Ponti , podsjetio si me opet na prekrasan godišnji ove godine. Krf jedan prekrasan otok, kako si i sam rekao sa prekrasnim plažama i jednim fantastičnim Aqua Landom u sredini otoka. Kad vidim ovaj trajekt koji vozi od Sarande do Krfa, mogu samo reći UŽAS, parkiranje na rikverc, brod se užasno ljulja dok se ulazi u njega a onda parkiranje auti na svega 5-10cm jedno do drugog. Sve u svemu vrijedi pogledati i obići( mi smo bili u Ypsosu pa onda u Sidariu( kanal D´Amoure), i na njihovoj največoj pješčanoj plaži Glifadi.

Pa ti si mogao zenu i dijete poslan jednim trajektom, a ti dodes drugim....sigurnije je za sve... :smijeh: