Dubrovnik-Graz-Dubrovnik

Autor miha, Listopad 16, 2017, 15:50:41

« natrag - naprijed »

miha

kako i moderni životopisi idu po točkama i nije više nužno da se sklopi lijepi text i pokaže jednim dijelom moć pisanja i uljepšavanja i ja ću tako u par crta, opista ovo, kratko, PRVO, putovanje.

- polazak u petak iz Dubrovnika oko ure ipo (nije se moglo prije pobjeć s posla),
- plan je noćit u Zprešiću i u subotu poć u Graz kupit nešto orpeme u Louisa,
- kako nemamo pravu opremu prije Sv. Roka, se dodatno navlače taice i bječve...
- stigli u Zprešić u 20:15 sve je ok,(nismo se smrzli)
- subota magla do podne krenuli u 10 jedva docekali izac iz magle ( negdje iza Krapine),
E SAD...
- na granici u koloni me lik udari odozadi  nabijem se na auto ispred mene, stradala je samo tablica i okvir, 20 E.
- nademo Louis, napunimo kolica... u samo 4 sata po jednoj butigi param lud nisam u životu toliko ostao ni na sajmu lovačke opreme ni nautike zajedno .... ne kupim osnovno po što sam došao (kacigu i  Cobru 2),
- pregazim mačku "pri brzini od 80 na sat" ( strahovit tresak zapara zrak...) i nije nužno da padneš i slomiješ nešto ... pa nisam bar to...
- kad smo stali popit kafu zena uzima karticu iz takujina da joj bude na ruku u špagu kad vidimo bankomat... nakon 20 km me lupa po ramenu....
  nisam karticu stavial u špag stani da se vratimo.... a de si je stavila ...? odi, na bocni kufer. ... i uzme je ona s tog istog mjesta ... ( nema veze sto smo vozili 130 u meduvremenu....).
- vratimo se u Zaperišić .... spavanje....
- nedjelja jutro punica zove da je bolesna... inace cuva nam djecu.... jbg, ajmo pun gas... ( sorry Tyson, Čoso i ostali kojima sam se obecao javit i popit kafu),
- autocesta....
- testiram kapacitet spremnika... slucajno blinka znak pumpe... a do sljedece 41 km, kontam IMA ... ima k.... trokira motor... gasi se.... kazem zeni a jebem mu mater mislim da je pumpa tu negdje...   
  ide nizbrdica još ne guramo... kad na dno nizbrdice INA kako dobar osječaj.... spustimo se sve do pumpe.... :smijeh: najdraze potrosenih 200 kn na benzinskoj ikada...
- bez uvrede sjevernjacima... ali jedva cekamo proc onih 5670m tunela i negdje popit kafu na suncu bez jakete... kafa u sibeniku toci se gorivo na svakoj benz :)
- Neum, janjetina da si uljepšam dan... prije nego dođem doma i ona banda počne skakt po meni...
- skoro smo u gradu mobitel neprestno zvoni... zove meštar da je auto gotovo,  servis napravljen "molim donesite 500E" i da ga dođemo pokupit u konavle... ajme majko još 100 km...
- iskrcam ženu u konavlima i pićimo doma ona čeka parking uru vremena ....

ko za prvi put više nego dovoljno....
Pravo vrijeme je malo prije

keko

..a jel ima još koja pegula da te nije maznula  :smijeh: ti si bome ispucao sranja za nekoliko putovanja  :shhh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

jeeves

Ma dobro je, ne treba još i slika...[emoji23]
Svaki početak je težak v[emoji106][emoji106][emoji106]

Ćoso

[emoji1303][emoji23][emoji23][emoji23] Prvi se uvijek pamte

Ponti


zare

Pazi na punicu,  našopaj je vitaminima drugi put  :)
Meni da nema punice nikud nebi mrdnuo sa ženom  ;)

morao bi sam  :smijeh:

fatboy

Sva sreca pa nisi isao sa kakvom tuđom ženom... :smijeh:

Tyson

Miha, žao mi je što se nismo uspijeli vidjet u Zaprešiću. Bit če prilike drugi put za :beer:
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Bagy

mob: 095/573-6874

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Saxi

Super putovanje, kao sa filma, pamtices ga dugo I uživati natenane, iskustvo raste, kilometri srece se ređaju, samo napred, ako ima kakva fotka daj i nju, sta si sve kupio u Louisu na primer [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Peco

Bome skupljas iskustva.
Ne brini prosao je taj motor lipih iskustava.
Ovakva putovanja se pamte. [emoji41][emoji965][emoji106]


Why not?!
You don't live forever!

Mrki

 :worthless:

:D

Ha šta reći... nama je bilo zanimljivo čitati.. :)


Zajebanciju na stranu ovoliko pehova neki ne ispucaju za par godina vožnje motorom..

Neka je sve dobro prošlo..  :thumbup:

Fantom

Bravo. Sve je to rock & roll  :bravo:

miha

evo i malo slikica s avanture....
Pravo vrijeme je malo prije