Dubrovnik-Graz-Dubrovnik

Autor miha, Listopad 16, 2017, 15:50:41

« natrag - naprijed »

fatboy

Peco mijenja avatar, slikaj novi motor (valda si ga očistio dosad?? ) i ne zavlači ovaj napaćeni forumski svijet... :tongue:

Špoki

Miha, štas od opreme pokupovao,daj malo o tome :beer:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

miha

e... bio je plan kobra 2, gaće i čizme, a kupilo se čizme i žena i ja, gače i isto tako, čizme su vanucci i meni i njoj, gaće textilne buese,  kišna odjela dvodjelna proof, potkape vanucci, sprejeve za robu i obuću, rukavice ženi kožne, Jozi kožnu jaketu ukupno 1000e sa jozinom jaketom.
gledao sma jako dobrih kaciga po jako dobrim cijenama, bio mi je problem i transporta ako kupim, ali sam ih probao sve i znam sto cu kupit sad mogu malo cekat dobru cijenu a evo i kobru bih sad narucio  jer mi kolege nude vaucher od 20E... tako da sve u svemu bude dobro, a ono najvaznije da smo kupili i našli ono sto nemogu narucit je roba, jer kad prvi put kupuješ neznaš veličine i to...
važno je da smo se kompelt opremili i spremni za putovanja. sad samo s vremena na vrijem po potrebi nesto...  us vakom slucaju uzi izbor kaciga  cu stavit temu tamo gdje pripada pa cu trazit savjete i misljenja...
Pravo vrijeme je malo prije

Peco

Citat: fatboy  u Listopad 17, 2017, 08:47:38
Peco mijenja avatar, slikaj novi motor (valda si ga očistio dosad?? ) i ne zavlači ovaj napaćeni forumski svijet... :tongue:
Minjao nesto al neznam jel uvatilo [emoji13]


Why not?!
You don't live forever!