Stelvio, Gross i jos nesto sa zutom bananom

Autor Bobi, Listopad 21, 2017, 19:51:03

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Osy  u Listopad 22, 2017, 15:52:22
Nekako si previše opterećen s tim Bmw-ima, da li se kvare, ovo-ono...a garaža puna drla...de popravi više Suzuklajva  da ljudi mogu doći na fiš ;)

Au šit, sad i ja moram na ćenifu kao jeevo. Pravi si laksativ :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: agolac  u Listopad 22, 2017, 16:01:59
Au šit, sad i ja moram na ćenifu kao jeevo. Pravi si laksativ :buahaha:
Mislim da se Lavi najviše sere... :buahaha: :buahaha: :buahaha:

agolac

Citat: Osy  u Listopad 22, 2017, 16:03:51
Mislim da se Lavi najviše sere... :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Da vidim, u drugoj temi moli Mrkija da te banira :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti


Lavandić

Bravo Maleni Bobi! Super tura!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Bobi

Citat: agolac  u Listopad 22, 2017, 14:33:29
Super Bobi. Imali ste vi i sreće s tim GPSođ. Moglo je biti i puno gore :buahaha:. Btw, kako ide šestak? Ne kvari se?
Ide fino, 15t km u godinu i 2 mjeseca, potrosnja 5.7l , kvarova da kucnemo u drvo nema. Absolutna dominacija na cesti a sve nekako lezerno. Ugodan, topao, mekan, a onda stiskom na botun se pretvara u roadrunnera...Ja prezadovoljan

agolac

Citat: Bobi  u Listopad 22, 2017, 16:58:03
Ide fino, 15t km u godinu i 2 mjeseca, potrosnja 5.7l , kvarova da kucnemo u drvo nema. Absolutna dominacija na cesti a sve nekako lezerno. Ugodan, topao, mekan, a onda stiskom na botun se pretvara u roadrunnera...Ja prezadovoljan

:thumbup:

To je jedini BMW koji bih osobno rado imao  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

:moto2:

098 9232180

Belajboy

Citat: Bobi  u Listopad 22, 2017, 16:58:03
Ide fino, 15t km u godinu i 2 mjeseca, potrosnja 5.7l , kvarova da kucnemo u drvo nema. Absolutna dominacija na cesti a sve nekako lezerno. Ugodan, topao, mekan, a onda stiskom na botun se pretvara u roadrunnera...Ja prezadovoljan
To je krstarica i extra Motor .Šteta što sam ja premali sa mojih 180 cm i 75 kg za njega cini mi se .
Mozda se i varam ,treba to probati 😉
Samo jednom se zivi

Bobi

205 i 115. Premali si :-) Salim se, mozda ti ipak K1600B pase vise, kao sto je tu ispod

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

damjandugi

Super Bobi. :bravo: :thumbup: :thumbup:
Baš si mi fali tvoji putopisi,jer stvarno imaš smisla za pisanje,da još najzajebanija stvar na kraju izpadne smiješna.

zander

I opet  :thumbup: sjajan tekst i sjajne slike...bio licno i tamo i tamo ....sve isto samo se glumci menjaju na slikama...fenomenalna mesta za obilazak!!!
:bravo:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Black Betty

...da dobar,bio đir okolo i zaboravio da je bio,niš ne boli poslje đira...
Prepostavka je majka zajeba

jeeves

Odlično, kao što smo navikli od tebe!  :thumbup: :thumbup: :thumbup:


Hvala Bogu nisi nosio onu kričavo žutu majicu ovaj put...