Podizači volana

Autor HAL, Listopad 26, 2017, 08:11:12

« natrag - naprijed »

jures

Ja imam 40mm dignuto bez problema, ali samo u visinu.
Bio lud, i prodao Stroma

Osy

Citat: Saxi  u Prosinac 27, 2018, 00:08:46
Ma ovako kako su napeti ne mogu volan pomerati uopšte. Inače 3,5 cm na gore i 2,5cm ka sebi bi trebalo. Kod malog je to išlo bez problema i dole sam razvezao creva tj otpustio, ovde ne vidim gde bih mogao da ih otpustim, kao da su rađena knap [emoji853]
Nemoj batice sam ništa radit, opet će morat Bugiman uskakat :) :smijeh: Bolje ga odmah zovi

Saxi

Citat: jures  u Prosinac 27, 2018, 08:42:21
Ja imam 40mm dignuto bez problema, ali samo u visinu.
Pa otkrij kako [emoji16]
Bugiju&ekipi ne gine da pegla za mnom, sta cu kad sam talenat [emoji39]

jures

Citat: Saxi  u Prosinac 27, 2018, 13:47:14
Pa otkrij kako [emoji16]
Bugiju&ekipi ne gine da pegla za mnom, sta cu kad sam talenat [emoji39]
pa samo sam digao. a ove stvari sa kablovima mozes malo rotirat, odvij one srafove za ogledala
Bio lud, i prodao Stroma

jures

zoomiraj i vidjet češ
Bio lud, i prodao Stroma

agolac

Mislim da je saxia zeznuo ovaj povrat nazad  :misli: Taman da bude previše....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jures

Citat: agolac  u Prosinac 27, 2018, 19:28:32
Mislim da je saxia zeznuo ovaj povrat nazad  :misli: Taman da bude previše....
sigurno, s time se vuče kablove nazad
Bio lud, i prodao Stroma

Saxi

Sutra slikam, danas nisam stigao. Kablovi su toliko knap da i sa manjim riserima koji dižu 2,5cm ne mogu da zavrsim posao.

Saxi

Evo islikao sam koliko sam mogao, idu kablovi sa desne strane negde u rupu malo pre hladnjaka nestaju. U sredini je ovaj debeli kabl od brave za ključ, a sa leve strane sam otkacio kablove i malčice se produžila dužina ali nedovoljno da se volan može okretati levo desno do kraja.

fatboy

Mislim da ces se morat manut toga...ili iskesirat pristojne pare za nive sajle, crijeva, kabele....nema to smisla... :misli:

Toni

Ja sam za Africu kupio fixne rox risere i koji se mogu montirati na dva nacina i kada sam ih montirao prema sebi bilo mi je previse blizu i tuka mi je volan u tank torbicu. Vizualno m se isto nije svidilo. Tako da sam ih montirao od sebe i 4 cm gore. Savrseno mi odgovara polozaj . Da ponovo narucujem narucio bi one drugacije sta se mogu u sve polozaje montirati. Sada je gotovo sve je super.
Rox riseri izgledaju jako soldno. Malo jesu skuplji ali se vidi zasto. 
Nije mi nista.

Toni

Citat: Saxi  u Prosinac 28, 2018, 23:31:11
Evo islikao sam koliko sam mogao, idu kablovi sa desne strane negde u rupu malo pre hladnjaka nestaju. U sredini je ovaj debeli kabl od brave za ključ, a sa leve strane sam otkacio kablove i malčice se produžila dužina ali nedovoljno da se volan može okretati levo desno do kraja.
Mislim da ces morati smanjiti povlacenje volana nazat i samo kupiti risere koji ga podizu nekih 2.5 cm
Sve ostale opcije su skupe i bezpotrebne.
Nije mi nista.

gogs

 :bzvz:  da si kupio XT model riješio bi se tih peripetija. Fino odmah dobiješ volan kako Bog zapovijeda.  :belj:  :-* :beer:

Osy

Jebeš Suzuki, propali bi da ostave nešto duže kablove i sajle :samaranje: O tome se ne razmišlja kod konstruiranja :misli:

agolac

Citat: Osy  u Prosinac 29, 2018, 09:37:12
Jebeš Suzuki, propali bi da ostave nešto duže kablove i sajle :samaranje: O tome se ne razmišlja kod konstruiranja :misli:

Pa ostavili su duže kabele. Jures je svoj volan podigao za 4 cm.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain