Podizači volana

Autor HAL, Listopad 26, 2017, 08:11:12

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: agolac  u Prosinac 29, 2018, 09:39:00
Pa ostavili su duže kabele. Jures je svoj volan podigao za 4 cm.
Onda Saxi ne zna ;) :smijeh: Jesam lijepo napisao da zove Bugimana :thumbup:

agolac

Citat: Osy  u Prosinac 29, 2018, 10:17:31
Onda Saxi ne zna ;) :smijeh: Jesam lijepo napisao da zove Bugimana :thumbup:

Saxi je dodatno povukao kabele na iza i zato mu je previše.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jures

Ja sam mislio da cu moc stici do tebe, ali mi smo cjeli dan u gradu...
Bio lud, i prodao Stroma

Zlac

Pitanje!
Vezano za podizace za malog stroma stiglo mi jucer podizaci od 3 cm dali je netko stavlkao iste na svog , jer je trenao sta mjenjat kablove produzivat ili slicno ako ima koja slika...hvala.

Danijel 23

Zašto podižeš volan?

Zlac

Radi udobnosti a i  nekako mi je nisko.
Siguran sam da bi mi  bilo bolje.
Kad uspravno stanem nekako lovim volan ne previse ali...

Danijel 23


Saxi

Ja sam radio ali sa 2,5cm na starom malom i na toj dužini nije bilo potrebe nista dodatno hemijati a tu sam veličinu izabrao po Agolcevom savetu, kao i kraći dogbones i odusevljen sam bio.
Kupio sam nove podizace za Grdanu the koji idu u vis i ka vozaču ali nije bilo trika da se montiraju zbog dužine kablova [emoji848]
Onda sam stavio kao tvoje od 2,5cm i Bugi se silno zajebavao, skidao ručke volana, raskacinjao kablove... i napravili smo da može ali knap, što je čudno sobzirom da su drugi uspeli bez problema da stave i više podizace na kilo Stromove iz 2018 [emoji34] ali je tako [emoji45]

Osy


jures

Touratech imao na DL650 crvenom 1000 i sada na bjelom - isti samo prebacim iz motora na motor.
Bio lud, i prodao Stroma

Saxi

Jedva čekam da krene sezona da vidim uzivo moj pored još nekog motora jer se i za 2,5cm ubismo a o višim podizacima nema ni govora, jer Bugi je i pedantan i stručan, sebe lelemuda ne uzimam u obzir, i sigurno je tehnički sa mojim nesto drugačije i ustanovicu I sta [emoji848]

fatboy

Citat: Saxi  u Ožujak 02, 2019, 14:59:55
Jedva čekam da krene sezona da vidim uzivo moj pored još nekog motora jer se i za 2,5cm ubismo a o višim podizacima nema ni govora, jer Bugi je i pedantan i stručan, sebe lelemuda ne uzimam u obzir, i sigurno je tehnički sa mojim nesto drugačije i ustanovicu I sta [emoji848]

Mozda tebe jebe koliko je to zapravo 2,5 cm...ocemo se mi muski zajebat u tome... :smijeh:

Danijel 23

2,5 cm ti je visina malog pelinkovca od 0.3l.  :vino:

bansi


Danijel 23

Citat: bansi  u Ožujak 02, 2019, 17:43:18
:buahaha: :smijeh:
A gle, nisam zidar da ti kažem da je 2,5 cm normalna daska colarica!  :belj: