Podizači volana

Autor HAL, Listopad 26, 2017, 08:11:12

« natrag - naprijed »

Saxi

Citat: fatboy  u Ožujak 02, 2019, 16:41:30
Mozda tebe jebe koliko je to zapravo 2,5 cm...ocemo se mi muski zajebat u tome... :smijeh:
Da je 25cm pa ajde da fulam ali deseti deo toga je stvarno zanemarljivo malo, premalo za bilo kakvo uzivanje [emoji39]

Danijel 23

Made in PRC. Stezan sa vulgaris L imbusom i puko. Ja presretan!  :vino:

zare

 :want: zamisli da ti pukne u vožnji, uletiš u neku udarnu rupu i eto pizdarije

Ponti

Nisu to maglenke da mogu biti iz PRC ... ne kužim tu kupovinu bitnih dijelova iz kine.

Danijel 23

Citat: Ponti  u Lipanj 23, 2020, 21:37:44
Nisu to maglenke da mogu biti iz PRC ... ne kužim tu kupovinu bitnih dijelova iz kine.
:buahaha:
Kaj misliš da se nešto radi u EU, samo se prepakirava, ako! U PRCu već piše EU.  :smijeh: 

Mrki

Moraš žile vaditi :)

Ja već na drugom setu kineskih podizača, bez problema (promjenio jer su drugi ljepši).. čak i sletio u njivu s njima i ništa..

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk


HAL

Postoji pravilan proces stezanja - treba provjeriti oznaku na dijelu koji se steže (obično je to točka ili strelica). RTFM  :)

Danijel 23

Citat: Mrki  u Lipanj 23, 2020, 22:22:10
Moraš žile vaditi :)

Ja već na drugom setu kineskih podizača, bez problema (promjenio jer su drugi ljepši).. čak i sletio u njivu s njima i ništa..

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk
De prodaj ote koje ti se nedviđaju.

Mrki

Citat: Danijel 23  u Lipanj 24, 2020, 21:27:33

De prodaj ote koje ti se nedviđaju.
Tebi poklanjam..

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk


Danijel 23

Citat: Mrki  u Lipanj 25, 2020, 14:05:00
Tebi poklanjam..

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk
Gojzerice po nabavnoj + prezent: podigaći?! :thumbup: :-*

Danijel 23

Citat: HAL  u Lipanj 24, 2020, 07:53:25
Postoji pravilan proces stezanja - treba provjeriti oznaku na dijelu koji se steže (obično je to točka ili strelica). RTFM  :)
Slažem se, ali ja sve te bitne vijke stežem moment ključem po protokolu proizvođača.
Evo opet, ali na drugoj poziciji....  :thumbdown:

Fantom

Totalno los odljevak aluminija ili je to mozda i neka legura. Pukao je zbog tih kratera u materijalu.
Ja se sa ovim no name produktima nebi zajebavao oko volana.

Borko

Jučer nakalemio na stroma. 2.5 cm. Više ne bi moglo, radi crijeva od kočnice. Drugi motor jbt.

Saxi

Sad se bolje sedi i teže upravlja [emoji1787]

Borko

Pa ne bi rekao. Nisam ga još izvea na otvorenu cest, ali uski manevri su mi lakši.