Podizači volana

Autor HAL, Listopad 26, 2017, 08:11:12

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: Borko  u Srpanj 07, 2020, 09:00:40
Jučer nakalemio na stroma. 2.5 cm. Više ne bi moglo, radi crijeva od kočnice. Drugi motor jbt.

Novema?

Citat: Saxi  u Srpanj 07, 2020, 09:01:25
Sad se bolje sedi i teže upravlja [emoji1787]

Stvarno ima bitne razlike u upravljanju?  :misli:
mob: 095/573-6874

Borko

Pa imam osjećaj veće "sigurnosti" u gradskim manevrima. Moram ga izvest na otvorenu cestu, da vidim kako stvari stoje. Original položaj me nekako vukao lagano prema naprijed, šta je malo čudno, jer nemam kratke ruke, pa sam se odlučia dignit malo volan. Kad se malo provozam reći ću ti dojmove.

Ponti

Citat: Borko  u Srpanj 07, 2020, 12:38:49
Pa imam osjećaj veće "sigurnosti" u gradskim manevrima. Moram ga izvest na otvorenu cestu, da vidim kako stvari stoje. Original položaj me nekako vukao lagano prema naprijed, šta je malo čudno, jer nemam kratke ruke, pa sam se odlučia dignit malo volan. Kad se malo provozam reći ću ti dojmove.

Kad je malo naprijed to je napadački položaj .... jer mi napadamo zavoje  :)

Borko

Ja ih ležerno rješavam,  ko ispičke.  :smijeh:

Ponti

Citat: Borko  u Srpanj 07, 2020, 14:20:55
Ja ih ležerno rješavam,  ko ispičke.  :smijeh:

Znači polako i oprezno .... da se ne lažemo, ko baba  :buahaha:

Borko


Saxi

Što se više volan podiže, osećaj upravljivosti se smanjuje, i to se najviše oseti kad se divljački vozi po krivinama. Ali zato leđa manje bole i značajno je udobnije. Ja sam na svim motorima stavio podizače volana, sve je stvar kompromisa, u svemu negde dobijes a sdruge strane izgubiš [emoji16]

Borko

Polako. Vjerojatno je volan idući. 🤷🏻‍♂️

Osy

Citat: Saxi  u Srpanj 07, 2020, 15:19:06
Što se više volan podiže, osećaj upravljivosti se smanjuje, i to se najviše oseti kad se divljački vozi po krivinama. Ali zato leđa manje bole i značajno je udobnije. Ja sam na svim motorima stavio podizače volana, sve je stvar kompromisa, u svemu negde dobijes a sdruge strane izgubiš [emoji16]
Nisam primijetio da divljački ne voziš po krivinama :buahaha:

Saxi

Ispade da ne vozim, da se samo divlja [emoji1787]
Mlad sam, naučiću, samo da se granice otvore [emoji16]

Borko

Citat: Saxi  u Srpanj 07, 2020, 15:19:06
Što se više volan podiže, osećaj upravljivosti se smanjuje, i to se najviše oseti kad se divljački vozi po krivinama. Ali zato leđa manje bole i značajno je udobnije. Ja sam na svim motorima stavio podizače volana, sve je stvar kompromisa, u svemu negde dobijes a sdruge strane izgubiš [emoji16]
Ne patim od brze vožnje. :bzvz: Draže mi je doživit okoliš, nego prvi stić na cilj. Čekam vikend, da ga izvedem u šetnju, pa da vidim paše li mi ili ne. Sve se na to svodi.  :kava:

Ćoso

Počni razmišljati i o adapterima za retrovizore (nisu skupi, a meni su trebali nakon podizanja).


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Borko

A vidit ću. Nisam primjetia da mi fali po gradu.

Bagy

Citat: Borko  u Srpanj 09, 2020, 10:37:09
A vidit ću. Nisam primjetia da mi fali po gradu.

Ako vidiš svoje laktove u retrovizoru umjesto cestu iza sebe, onda bi bilo zgodno da staviš i te adaptere/distancere retrovizora...   ;)
mob: 095/573-6874