Test: BMW R1200GSA, Ducati Multistrada Enduro, Honda Africa Twin, KTM 1190 Adv R

Autor Bagy, Listopad 26, 2017, 11:10:31

« natrag - naprijed »

Bagy

Zanimljiva usporedba putnih enduro motora:

www.cycleworld.com/bmw-r1200gs-adventure-vs-ducati-multistrada-enduro-vs-honda-africa-twin-vs-ktm-1190-adventure-r-comparison-test?src=soc&dom=fb
mob: 095/573-6874

Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Listopad 26, 2017, 11:37:12
...jeblo majku, opet ju proglasilo najboljom :smijeh: :ooda: :bravo:
..ma koga bogat draga  :huh: ..nemoj reć ovog osyjevog  :-X
:smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Listopad 26, 2017, 11:46:46
..ma koga bogat draga  :huh: ..nemoj reć ovog osyjevog  :-X
:smijeh:
...njegovo drlo nije ni uključeno u test :) :smijeh:, taj gsa je izvan svake konkurencije :tongue:, pogotovo sada sa otopljenim dijelovima :buahaha:..
:moto2:

098 9232180

Mrki

Aa ovo je test motora druge klase.. Stroma i Tenere su ostavili za test prvoklasnih motora :)

Belajboy

Citat: Suki  u Listopad 26, 2017, 11:53:15
...njegovo drlo nije ni uključeno u test :) :smijeh:, taj gsa je izvan svake konkurencije :tongue:, pogotovo sada sa otopljenim dijelovima :buahaha:..
😂😂😂😂😂😂😂💪👍 a sta reci ,sada ce strucnjaci ovdje opet poceti filozofirati :tongue:
Mislim na ovaj Test ,clanak 😉
Samo jednom se zivi

Toni

Lipo je procitat da si bio u pravu kod kupnje. Oni potrosili papira i goriva na stolitre a ja kupija i znan da je najbolja.
Nije mi nista.

Belajboy

Citat: Toni  u Listopad 26, 2017, 21:24:39
Lipo je procitat da si bio u pravu kod kupnje. Oni potrosili papira i goriva na stolitre a ja kupija i znan da je najbolja.
:thumbup: :thumbup: ma sve su dobri strojevi danas ,u biti ...mene vise interesuje pouzdanost ,a to cemo tek vidjeti .
Samo jednom se zivi

Osy

Naravno da su sve to dobri motori i ne odskaču puno jedan od drugih, međutim najcjenjeniji test kojeg provodi Motorrad, čuveni Alpenmasters za ovu godinu poslije testiranja ima malo drugačiji poredak. Africa, koja je bila prošlogodišnji pobjednik je ipak svrgnuta sa trona... :ooda:

Osy


zorro

Citat: Belajboy  u Listopad 26, 2017, 16:01:23
😂😂😂😂😂😂😂💪👍 a sta reci ,sada ce strucnjaci ovdje opet poceti filozofirati :tongue:
Mislim na ovaj Test ,clanak 😉
ajde opusti se malo..prenapet si u zadnje vrijeme  :huh: ..nek ljudi pišu što im volja..svak svog konja hvali..ako se tebi, Sukiju sviđa Afrika..i meni osobno je Nr.1  :thumbup: ..iako je ne vozim..nekima se ne sviđa i imaju komentare i mišljenje na nju kao što nas većina ima na GS-a..tak da ..opušteno samo  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

sasaa

Citat: zorro  u Listopad 26, 2017, 23:14:20
ajde opusti se malo..prenapet si u zadnje vrijeme  :huh: ..nek ljudi pišu što im volja..svak svog konja hvali..ako se tebi, Sukiju sviđa Afrika..i meni osobno je Nr.1  :thumbup: ..iako je ne vozim..nekima se ne sviđa i imaju komentare i mišljenje na nju kao što nas većina ima na GS-a..tak da ..opušteno samo  :beer:

lako podjebavat za tudje... a teze primit na svoj racun  :ooda:
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Toni

Ja cak ne mislim da je Afrika toliko dobra kako je ovi hvale ali opet tesko je postici razinu novinarskogog ocjenjivanja koju sam ja dostigao i bolikurcine koju ja osjecam prema motoru. Za mene je najbolji onaj motor koji se ne kvari a Afrika je imala za mene 4 malfunkcije koje se ne mogu tolerirati. Da bi bila  najbolja u mojim ocima to se ne bi smilo dogoditi iako je garancija to sve lipo pokrila.Nadam se da je prica sa problemima zavrsena jer u protivnom ce pasti u mojim ocima.
Nije mi nista.

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Špoki

Da, i ja se pitam koji su to problemi :huh: Znam da je Suki prezadovoljan sa svojom kraljicom ;)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!