Test: BMW R1200GSA, Ducati Multistrada Enduro, Honda Africa Twin, KTM 1190 Adv R

Autor Bagy, Listopad 26, 2017, 11:10:31

« natrag - naprijed »

tibertov


Bagy

mob: 095/573-6874

Igor Mihajlik

Citat: tibertov  u Listopad 27, 2017, 07:38:25
Taj ktm me sve vise i vise kopa, ali je skup upm.

Je velik je  :novac: i servisna mreža jim je slaba i loša u 90% slućajeva.
Lado je moj idol

sasaa

Citat: tibertov  u Listopad 27, 2017, 07:38:25
Taj ktm me sve vise i vise kopa, ali je skup upm.

Mene je KTM kopao dosta... ali servisna mreza, neozbiljnost prodavaca kad sam pristupio kupnji, me odbila.
A citao sam okolo po FB grupama i nekim forumima, da nije ni vani puno bolje sa KTM, i sa rezervnim djelovima ako nesto ode po zlu.
Jer jbg nitko ne ocekuje da stvar bude bezgresna ali onda se ti problemi trebaju brzo rjesavat, jer inace krecu frustracije.

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Mrki

Citat: Toni  u Listopad 27, 2017, 07:26:58
Ja cak ne mislim da je Afrika toliko dobra kako je ovi hvale ali opet tesko je postici razinu novinarskogog ocjenjivanja koju sam ja dostigao i bolikurcine koju ja osjecam prema motoru. Za mene je najbolji onaj motor koji se ne kvari a Afrika je imala za mene 4 malfunkcije koje se ne mogu tolerirati. Da bi bila  najbolja u mojim ocima to se ne bi smilo dogoditi iako je garancija to sve lipo pokrila.Nadam se da je prica sa problemima zavrsena jer u protivnom ce pasti u mojim ocima.
A to ti je tako, kod svih nas (smrtnika)... kada daš ogromne novce za nešto nema šanse da ćeš reći/priznati da i sitnica ne valja.. to je odmah najbolje..
I to je primjenjivo na sve.. aute, mobitele, žene :)

tibertov


gianni

KTM se proizvodi u Austriji, nama najbliza ozbiljna moto tvornica.
Njihovi proizvodi nikada nece biti jeftini.





Mrki



fatboy


Mrki


sasaa

Citat: gianni  u Listopad 27, 2017, 08:11:14
KTM se proizvodi u Austriji, nama najbliza ozbiljna moto tvornica.
Njihovi proizvodi nikada nece biti jeftini.

Time ti je jos manje jasno... zasto je post-prodajna podrska problem. A da ne kazem ako zelis vidjet probat nesto...
Registriaro se na KTM stranici, htio sam probat SD1290R, i nikako nac taj motor u HR/SLO.
Odgovore austrijanci, i upute me na njihov dealership u Klagenfurt.. dosao tamo, sve super, ima izlozenih motora za isporuku odmah, strava...
Ajde dajte mi test djir, ostavim kreditnu karticu/zenu/motor s kojim sam dosao za polog... kazu oni ne moze, osiguranje ne pokriva strane vozacke...
Ono, lagano ocajan, pitam covjeka, daj tu po parkingu da vidim kako krece, drz me na oku.. ma nista... Okrenes se i odes.. i mislis, pa sta trebam molit da ti ostavim 15-16k eura (plus uvoz)...
Eto moje KTM dealership iskustva.
A kod nas dealeri.. jedva na mail odgovore ako se i na to udostoje nakon 10-15dana, izlozeno nemaju nista da barem mozes vidjet.. ono isti mi kuki, kao da sam otvori ebay... i kliknuo buy na novi motor.. pa nesto dodje valjda. Bezveze.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Belajboy

Citat: zorro  u Listopad 26, 2017, 23:14:20
ajde opusti se malo..prenapet si u zadnje vrijeme  :huh: ..nek ljudi pišu što im volja..svak svog konja hvali..ako se tebi, Sukiju sviđa Afrika..i meni osobno je Nr.1  :thumbup: ..iako je ne vozim..nekima se ne sviđa i imaju komentare i mišljenje na nju kao što nas većina ima na GS-a..tak da ..opušteno samo  :beer:
Ma samo opusteno ,ali prcanja mora biti 😂😂😂😂👍
Samo jednom se zivi

Belajboy

Citat: sasaa  u Listopad 27, 2017, 08:53:53
Time ti je jos manje jasno... zasto je post-prodajna podrska problem. A da ne kazem ako zelis vidjet probat nesto...
Registriaro se na KTM stranici, htio sam probat SD1290R, i nikako nac taj motor u HR/SLO.
Odgovore austrijanci, i upute me na njihov dealership u Klagenfurt.. dosao tamo, sve super, ima izlozenih motora za isporuku odmah, strava...
Ajde dajte mi test djir, ostavim kreditnu karticu/zenu/motor s kojim sam dosao za polog... kazu oni ne moze, osiguranje ne pokriva strane vozacke...
Ono, lagano ocajan, pitam covjeka, daj tu po parkingu da vidim kako krece, drz me na oku.. ma nista... Okrenes se i odes.. i mislis, pa sta trebam molit da ti ostavim 15-16k eura (plus uvoz)...
Eto moje KTM dealership iskustva.
A kod nas dealeri.. jedva na mail odgovore ako se i na to udostoje nakon 10-15dana, izlozeno nemaju nista da barem mozes vidjet.. ono isti mi kuki, kao da sam otvori ebay... i kliknuo buy na novi motor.. pa nesto dodje valjda. Bezveze.
Dodzi drugi put po mene i rijesim ti KTM za probnu voznju u Klagenfurtu 😉
Samo jednom se zivi

Belajboy

I decki ,ja se šalim ovdje ...znaci nemam 15 god ,niti mislim da je Afrika naj motor ,niti se smatram strucnjakom.
Vozim 25 god motore,pa Imam svoje misljenje ,a ostalo je zajebancija ,tako da ko ne zamjeri.
Toni ,tvoje 4 zamjerke Africi ne mogu razumijeti? Radi se o potrosnom materijalu i greska je u dobavljacu tih djelova ,tu Honda nije kriva ,ali to su za mene sitnice .Dok recimo BMW i Ktm imao fatalne greske .
To je cisto moje misljenje ,iako bih opet rekao da GS nije u rangu Afrike ,nego 1 vise ,vidi se i po cijeni
Samo jednom se zivi