Ostalo > Ostali adventure touring motockli

Test: BMW R1200GSA, Ducati Multistrada Enduro, Honda Africa Twin, KTM 1190 Adv R

<< < (2/20) > >>

Belajboy:

--- Citat: Suki - Listopad 26, 2017, 11:53:15 ---...njegovo drlo nije ni uključeno u test :) :smijeh:, taj gsa je izvan svake konkurencije :tongue:, pogotovo sada sa otopljenim dijelovima :buahaha:..

--- Kraj citata ---
😂😂😂😂😂😂😂💪👍 a sta reci ,sada ce strucnjaci ovdje opet poceti filozofirati :tongue:
Mislim na ovaj Test ,clanak 😉

Toni:
Lipo je procitat da si bio u pravu kod kupnje. Oni potrosili papira i goriva na stolitre a ja kupija i znan da je najbolja.

Belajboy:

--- Citat: Toni - Listopad 26, 2017, 21:24:39 ---Lipo je procitat da si bio u pravu kod kupnje. Oni potrosili papira i goriva na stolitre a ja kupija i znan da je najbolja.

--- Kraj citata ---
:thumbup: :thumbup: ma sve su dobri strojevi danas ,u biti ...mene vise interesuje pouzdanost ,a to cemo tek vidjeti .

Osy:
Naravno da su sve to dobri motori i ne odskaču puno jedan od drugih, međutim najcjenjeniji test kojeg provodi Motorrad, čuveni Alpenmasters za ovu godinu poslije testiranja ima malo drugačiji poredak. Africa, koja je bila prošlogodišnji pobjednik je ipak svrgnuta sa trona... :ooda:

Osy:
E ebemti okrenute slike :thumbdown:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju