Test: BMW R1200GSA, Ducati Multistrada Enduro, Honda Africa Twin, KTM 1190 Adv R

Autor Bagy, Listopad 26, 2017, 11:10:31

« natrag - naprijed »

Saxi

Mislim da je Toni napisao da su mu sa desne strane crkli svu dugmići, I d she zamenjeno sve, a da će uskoro isto to biti sa leve strane.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Belajboy

Citat: Saxi  u Listopad 27, 2017, 11:32:34
Mislim da je Toni napisao da su mu sa desne strane crkli svu dugmići, I d she zamenjeno sve, a da će uskoro isto to biti sa leve strane.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Ovo sto sam ja cuo i citao ...Set prekidac na lijevoj drsci i nekima start na desnoj.
Zadnji lezajevi su nekome propisali ,i prednji semering vilice,te radze gube boju ,tj oksidiraju .
Sve dobijes zamjenjeno preko garancije.
Ja osobno do sada samo desni start prekidac zamjenio i vidi mi se na zadnjoj felgi,2-3 radze oksidirale .Ostalo sve 👍
Trenutno 15.00 km mislim
Samo jednom se zivi

zorro

Citat: Saxi  u Listopad 27, 2017, 11:32:34
Mislim da je Toni napisao da su mu sa desne strane crkli svu dugmići, I d she zamenjeno sve, a da će uskoro isto to biti sa leve strane.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
..i ako se ne varam..mislim da je bilo nešto oko prednje felge..smotana ili što već ..ili je bio nekakav problem na vilicama ..ne sjećam se dobro  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Toni

Jedan set prekidac , start prekidac na desnoj. Jajsta felga prednja , to je sve sta se mogu sitit. Uglavnom sve daju bez problema pod garancijom. Pitanje je koliko to kosta bez nje.
Nije mi nista.

keko

..ti si dobio novi motor sa jajastom felgom ili se to desilo kod uporabe motora?
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

sasaa

Citat: Toni  u Listopad 27, 2017, 19:27:29
Jedan set prekidac , start prekidac na desnoj. Jajsta felga prednja , to je sve sta se mogu sitit. Uglavnom sve daju bez problema pod garancijom. Pitanje je koliko to kosta bez nje.

A vjerovatno da ides kupit jos jednu novu Afriku u djelovima... 30k e ti ne bi bilo dosta.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "


Patak

Citat: Toni  u Listopad 27, 2017, 19:27:29
Jedan set prekidac , start prekidac na desnoj. Jajsta felga prednja , to je sve sta se mogu sitit. Uglavnom sve daju bez problema pod garancijom. Pitanje je koliko to kosta bez nje.

To se ne smije dogoditi na novom motoru od 13teu :thumbdown:

iviccaa

Citat: Patak  u Studeni 29, 2017, 08:17:30
To se ne smije dogoditi na novom motoru od 13teu [emoji107]
A smije se dogoditi na novom motoru od 7k €?
Znaci samo bogati zasluzuju potpuno siguran motor? [emoji16]

Osy

Citat: Patak  u Studeni 29, 2017, 08:17:30
To se ne smije dogoditi na novom motoru od 13teu :thumbdown:
Dogodilo se i na GS vodenjaku 2013, koji je tada koštao preko 20000 eura...jbga...to je isto za popizdit :thumbdown:

fatboy

Dečki opustite se...visoka cijena ne znači nužno veću kvalitetu...ona ide uz to jer su majstori skuplje plaćeni i strože nadgledani možda, ali sve ostalo je faktor materijala, osobne pedantnosti, proizvođačke savjesti, treće smjene, horoskopa i svega što vam padne napamet... :bzvz:

Dešavalo se na jeftinim i na skupim proizvodima iz svih navedenih razloga, a bude i iz još nekih novih sigurno... ;)

Patak

Citat: iviccaa  u Studeni 29, 2017, 08:29:01
A smije se dogoditi na novom motoru od 7k €?
[emoji16]

Lakše bi prihvatio kvar. Ali ovdje nije u pitanju kvar nego omaška u projizvodnji :thumbdown:

Kako osy kaže za popizdit!

fatboy

Citat: Patak  u Studeni 29, 2017, 09:36:59
Lakše bi prihvatio kvar. Ali ovdje nije u pitanju kvar nego omaška u projizvodnji :thumbdown:

Kako osy kaže za popizdit!

To ti je kako tko gleda...onaj koji je kupio motor od 7 somova to je njegov krajnji domet za tu temu...isto kao i ovome koji je kupio neki od 20-30 somova...znači kvar ih jednako ljuti, samo mi percipiramo drugačije.... ;)

tibertov


Bobi

Citat: fatboy  u Studeni 29, 2017, 10:00:40
To ti je kako tko gleda...onaj koji je kupio motor od 7 somova to je njegov krajnji domet za tu temu...isto kao i ovome koji je kupio neki od 20-30 somova...znači kvar ih jednako ljuti, samo mi percipiramo drugačije.... ;)

Ovo je tocno. I K1600 je imao curenje pumpe vode, switch cluster lijevi i desni propustao vodu, pucanje vrha klipova...izbjegavas prvih par godina dok ne izlijece djecje bolesti, i onda se nadas da je bas tvoj primjerak u redu.