Michelin Road 5

Autor iviccaa, Listopad 27, 2017, 22:31:46

« natrag - naprijed »

fatboy

Sniega i leda? :misli: meni rekose da tako ravnaju...jebat ga, vjerojatno je visenamjensko...mene plasi za ispizdit na motoru, to zna...a kad je kisa ni autima nije idealna podloga...kljizavo mnogo...

keko

Ma di ćeš veće sreće kad ulaziš u isfrezani zavoj a motor leluja  :huh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

fatboy

Kad izadem iz njega...to je happy end.... :-\

Suki

... :bzvz:...da imate prave velike kotače, to frezanje ne bi ni osjetili ;)...
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Travanj 23, 2018, 08:04:03
... :bzvz:...da imate prave velike kotače, to frezanje ne bi ni osjetili ;)...

Očito nisi bio na frezama dubokim 10cm, nije to ništa tako strašno, ali dah malo stane kada uletiš nepripremljen. Te od 10 cm sam upoznao negdje u Bosni, ali ono baš je neugodno.

tibertov

Dobro Zorro kaže to je zbog leda.

Osy

Citat: Ponti  u Travanj 23, 2018, 08:13:06
Očito nisi bio na frezama dubokim 10cm, nije to ništa tako strašno, ali dah malo stane kada uletiš nepripremljen. Te od 10 cm sam upoznao negdje u Bosni, ali ono baš je neugodno.
Ma i on je to odvozio prošle godine i baš smo to komentirali na klopi u Jablanici

zare

U Jablanici me majmun oženio za 50 eura, uzeo dokumente i oće pisati kaznu  :samaranje:

zorro

Citat: fatboy  u Travanj 23, 2018, 07:47:01
Sniega i leda? :misli: meni rekose da tako ravnaju...
Ravnaju da..al kad nakon toga ide novi tanki sloj  :thumbup:
..al tamo di je godinama isfrezano i tak stoji..taj dio je vjerojatno na neki način opasan kad je cesta zaleđena..s tim frezanjem se dobije koliko toliko grip po zimskim uvjetima
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: Ponti  u Travanj 23, 2018, 08:13:06
Očito nisi bio na frezama dubokim 10cm, nije to ništa tako strašno, ali dah malo stane kada uletiš nepripremljen. Te od 10 cm sam upoznao negdje u Bosni, ali ono baš je neugodno.

...X puta sam prošao preko frezanog asfalta i sve je bilo tu negdje nekoliko cm.
Freze duboke 10cm :). U pm, jel to postoji :misli: :smijeh: ili su tebi oči narasle :smijeh: :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: zorro  u Travanj 23, 2018, 07:38:21
..Na dosta cesta sam naišao (pogotovo u Bosni) cesta je isfrezana ..najviše u zavojima, ne zbog poravnavanja ceste..nego zbog snijega-leda...i to tak stoji kroz cijelu godinu..
Je da je dobro za aute-kamione u zimskim uvjetima..al za motore je koma  :-\
Nikad čuo za to....moli te obrazloži!

zorro

Citat: Danijel 23  u Travanj 23, 2018, 09:07:57
Nikad čuo za to....moli te obrazloži!
..čitaj i piši s razumjevanjem
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Zašto je ok isfrezana cesta po zimi?

zorro

Citat: Danijel 23  u Travanj 23, 2018, 09:39:20
Zašto je ok isfrezana cesta po zimi?
..ok..sad si NAPISAO koliko toliko s razumijevanjem  :thumbup: ..haj sad PROČITAJ par postova iznad s razumijevanjem  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Suki  u Travanj 23, 2018, 09:06:19
...X puta sam prošao preko frezanog asfalta i sve je bilo tu negdje nekoliko cm.
Freze duboke 10cm :). U pm, jel to postoji :misli: :smijeh: ili su tebi oči narasle :smijeh: :smijeh:...

Cesta uz Vrbas, jedan zavoj lijevo u pravcu Banja Luke, ne znam točno mjesto, ali tamo je to bilo. Da li je još uvijek ne znam, možda su popravili.