Leo Vinci ONE za DL 650

Autor Danijel 23, Listopad 29, 2017, 16:41:16

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Ajmo malo o majstorstvu....
ONE/DL 650

Imam od V Stroma 650 top Leo Vinci model:ONE, ulazna i izlazna cijev 54mm,a duljine 450mm. Zanima me dali mogu staviti Lea na Suzuki DRZ 400S na kojem je u orginlu ulazna cijev 45mm, izlazna 24mm,a duljine 450 mm? Zamjenski top od Leo Vinci za DRZ je model X3 (ružan do bola) kojem je ulazna cijev 50mm i duljine 400mm, a taj se model stavlja i na DR 650 SE.

X3/DRZ 400S


Danijel 23

A i na X3 mi se  ne sviđa umetanje kilera, jer treba odšarafit 3 imbus vijka, skinut borduru/izlaznu rozetu te se onda dođe do kilera! :thumbdown
Inače na ONE kiler se stavi i vadi bez problema  :) ,a koristi se samo jedan imbusek M5  :thumbup:

Danijel 23

Inače sam pisao Dijedu Mrazu za neki glupi auspuh, ništ posebno Yoshimura RS-3  ;) , a do tada bum probo nekaj iskemijat/izdrejat! :huh:


zorro

Joj de Danijel ne zajebaji..naravno da može ić na DRZ-a..i ak ti to nemoš improvizirat..onda nemre niko  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Listopad 29, 2017, 17:21:19
Joj de Danijel ne zajebaji..naravno da može ić na DRZ-a..i ak ti to nemoš improvizirat..onda nemre niko  ;)

Iako će imati neki utjecaj na rad motora. Promjer ispuha se računa, nije bez veze postavljen. E sad koliko vrag će ga znat...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Listopad 29, 2017, 17:44:29
Iako će imati neki utjecaj na rad motora. Promjer ispuha se računa, nije bez veze postavljen. E sad koliko vrag će ga znat...
stavi DB killer i smanji izlaz  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Ma i ja mislim da je najbolje da ga zabije gore s redukcijom a poslije razmišlja  :novac:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Josip-Sepp

a da ti to prodaš, pa za te novce daš napraviti top kod Ignaca (Thunder) ili Kucelja i još ti ostane love  :thumbup:

Danijel 23

Citat: Josip-Sepp  u Listopad 29, 2017, 19:24:10
a da ti to prodaš, pa za te novce daš napraviti top kod Ignaca (Thunder) ili Kucelja i još ti ostane love  :thumbup:
Kuco je u igri. Kaj gsp. Ignac nema stranice?

Josip-Sepp

Citat: Danijel 23  u Listopad 29, 2017, 19:32:33
Kuco je u igri. Kaj gsp. Ignac nema stranice?

nema, on ti je više umjetnik, boem
lijepo radi, da si truda, no rokovi su mu, recimoooo, klizni ?! 
ostaviš mu motor i dodješ za par dana po njega, dok je kod Kucelja sve gotovo za sat,dva

Ignac 098/1684620
https://goo.gl/maps/nMZyShvxB1D2

Danijel 23

Kak da ja čujem kakav ima saund. Kad  je oni ugradi top to je gotovo, a di bum našo DRZ  sa Ignacom il Kucom?

gianni

Serdarevic isto moze to odraditi.
Preporuka je Kucelj, ustvari digicu primi se posla sam ;)

Danijel 23

Citat: gianni  u Listopad 29, 2017, 19:44:24
Serdarevic isto moze to odraditi.
Preporuka je Kucelj, ustvari digicu primi se posla sam ;)
Kuco (a vjerovatno i ostali) traži 200E, a Leo i Yoši (+carina i pdv) su po 300E.......
Nije problem ništ napravit, ali di da nađem zadnju ispušnu rozetu?

Danijel 23

Super garna spuha..... :huh:

http://www.xracing.it/dual-power.htm

i to mogu naparavit...cijev na cijev... :smijeh:





agolac

Citat: Danijel 23  u Listopad 29, 2017, 19:59:54
Super garna spuha..... :huh:

http://www.xracing.it/dual-power.htm

i to mogu naparavit...cijev na cijev... :smijeh:



Šta je to?
Odnesi kod Kucelja drz i top i nek ti pripasa..
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain