HJC RPHA MAX EVO

Autor tibertov, Listopad 29, 2017, 19:05:03

« natrag - naprijed »

tibertov

Tko ima i kako je zadovoljan?  :kava:


Saxi

Ja imam tu ST nije flip up u odlična je, super radi ventilacija, to je za kalup jajasta glave, meni legla kao krojena po meri imas dugmence po sredini vizira za zaključavanje, kad se vizir diže, ima nekoliko mesta prilikom kojih prijatno zapne I nema spuštanja u toku vožnje usled udara vetra. Pre ove sam nosio N102 N103, obe su mi klamparale u obrazima, pa N85 koja mi je super legla ali je za klasu ispod HJC RPHA ST. Bas sam zadovoljan [emoji41]
Apropo naočara sunčanih sam isto jako zadovoljan I položajem dokle se spuštaju i samim mehanizmom koji je jednostavan i praktičan, i što je bitno, samo spuštanje I podizanje sunčanog vizira nije bučno u kacigi. Inače za nju sam se odlučio posle Motorradovog testa gde je pobedila daleko skuplje kacige I osvojila prvo mesto pored Sharka, Scorpiona, Shoei, Schuberta pre 2 godine ja mislim.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Black Betty

Ja imam rpha 10,i zadovoljan za sad
Prepostavka je majka zajeba

agolac

Citat: Saxi  u Listopad 29, 2017, 22:01:00
Ja imam tu ST nije flip up u odlična je, super radi ventilacija, to je za kalup jajasta glave, meni legla kao krojena po meri imas dugmence po sredini vizira za zaključavanje, kad se vizir diže, ima nekoliko mesta prilikom kojih prijatno zapne I nema spuštanja u toku vožnje usled udara vetra. Pre ove sam nosio N102 N103, obe su mi klamparale u obrazima, pa N85 koja mi je super legla ali je za klasu ispod HJC RPHA ST. Bas sam zadovoljan [emoji41]
Apropo naočara sunčanih sam isto jako zadovoljan I položajem dokle se spuštaju i samim mehanizmom koji je jednostavan i praktičan, i što je bitno, samo spuštanje I podizanje sunčanog vizira nije bučno u kacigi. Inače za nju sam se odlučio posle Motorradovog testa gde je pobedila daleko skuplje kacige I osvojila prvo mesto pored Sharka, Scorpiona, Shoei, Schuberta pre 2 godine ja mislim.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Zar više itko vjeruje tim korumpiranjim Njemcima? Afera ADAC, afera Dieselgate. Ti lažu čim guknu :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Igor Mihajlik

Ja je imam. Na moju glavu super seda. Nemam primedbi na nju. Na Motoradovom testu dobila isto broj bodova kao Schubert C3. Unutrašnjost i sistem zatvaranja su definitivno bolji na C3. Sve u svemu meni je HJC odlična kaciga a i 200€ jeftinija od C3, tako da uloženo - dobljeno dobiješ super kacigu.
Lado je moj idol


tibertov

Nasao sam je za 270 eura s besplatnom dostavom.

Ponti

Citat: tibertov  u Listopad 30, 2017, 09:32:27
Nasao sam je za 270 eura s besplatnom dostavom.

Šta bi uzeo ovu limun kričavu?
Pa, jel ima malo diskretnija grafika, nešto kao što si imao na onoj skorpionki?

HAL

Imam ja i jedino me smeta što je dosta uska u području brade ostalo OK,

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Ponti


Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Ponti

Citat: Black Betty  u Listopad 30, 2017, 10:24:17
Bila zadnja,mali broj ...

Jesi ti bio dobio moj sms ... meni još vrti na mobu da ti isporučuje

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

tibertov

Citat: Ponti  u Listopad 30, 2017, 10:06:47
Šta bi uzeo ovu limun kričavu?
Pa, jel ima malo diskretnija grafika, nešto kao što si imao na onoj skorpionki?

Ima, al baš želim tu... kričavu  ;)