Transport motocikla

Autor Danijel 23, Prosinac 10, 2017, 21:33:48

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Danijel 23  u Prosinac 11, 2017, 19:51:10
Da bum iskren...ne brine mene moja nadogradnja, instalacija, spiralne opruge i štos gume na osobnom autu, dogovor sa milicijom, sve se to riješi....mene više brine nepoznati vijci nosača kuke i sama kuka. Jer u biti trebao bi staviti na vrh kugle kuke teret preko 170 kg, a izbačen je 250 mm od oslonca!!!! Znači u grubo sve to mora izdržat u dinamici duplo...ajd 250kg!  :)
jedan moj jako dobar prijatelj onomad reče: ..daj mi oslonac i dovoljno dugačku polugu..podignut ću svijet...  :ooda:
..tak da..pazi ti da nebi auto vozio na zadnjaka  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: Danijel 23  u Prosinac 11, 2017, 19:51:10
Da bum iskren...ne brine mene moja nadogradnja, instalacija, spiralne opruge i štos gume na osobnom autu, dogovor sa milicijom, sve se to riješi....mene više brine nepoznati vijci nosača kuke i sama kuka. Jer u biti trebao bi staviti na vrh kugle kuke teret preko 170 kg, a izbačen je 250 mm od oslonca!!!! Znači u grubo sve to mora izdržat u dinamici duplo...ajd 250kg!  :)

Pa kakva je to kuka ako ne može izdržati 170 kg..
Btw, šta ti ne piše negdje nosivost kuke? Koliko vijaka drži kuku? Smično opterećeni? To se začas izračuna
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

Zar nije kuku dozvoljeno opterititi s 50 kg

Patak

Ako ništ drugo, prikolica ...

gianni

Digicu prodam ti Caddy, pa kozu vozis unutra  ;D, ili prespavas kad si umoran he he

fatboy

Citat: gianni  u Prosinac 12, 2017, 15:19:57
Digicu prodam ti Caddy, pa kozu vozis unutra  ;D, ili prespavas kad si umoran he he

Imaš Caddy 1 ili 2?

fatboy



Patak

Ma ovo je najbolje rješenje za BMW-oljupce :smijeh: