Slovenski test velikih endur

Autor glažar, Listopad 08, 2017, 09:16:37

« natrag - naprijed »

Osy

A ebemu mater, skoro 20 godina sam u komercijali i uglavnom u prehrani je takva situacija da u većini slučajeva kad je novi artikl u pitanju, organiziraju se degustacije, putem promidžbe se dijeli na ulici, uz dnevni tisak i takoooooo...nije mi jasno da jedan proizvođač motora, ne Bmw, ne može salonu dati besplatni primjerak ili barem u nekom postotku od cijene i ko te jebe...drljaj, mrljaj, na kraju prodaj i zdravo doviđenja...
Katastrofa  :thumbdown:

Ponti

Citat: Osy  u Listopad 21, 2017, 12:26:01
A ebemu mater, skoro 20 godina sam u komercijali i uglavnom u prehrani je takva situacija da u većini slučajeva kad je novi artikl u pitanju, organiziraju se degustacije, putem promidžbe se dijeli na ulici, uz dnevni tisak i takoooooo...nije mi jasno da jedan proizvođač motora, ne Bmw, ne može salonu dati besplatni primjerak ili barem u nekom postotku od cijene i ko te jebe...drljaj, mrljaj, na kraju prodaj i zdravo doviđenja...
Katastrofa  :thumbdown:

Samo razmisli kakvo smo mi tržište za jedan Suzuki ..... ne mrvica, nego manje od mrvice :smijeh:
Svi oni pucaju na Njemačku, USA, Indiju, Kinu tj. velike zemlje s nekakvom solidnom kupovnom moći. Mi prvo što smo mikro zemlja, a drugo kupovna moć nam je možda malo bolja od neke afričke zemlje.

Osy

Citat: Ponti  u Listopad 21, 2017, 12:47:24
Samo razmisli kakvo smo mi tržište za jedan Suzuki ..... ne mrvica, nego manje od mrvice :smijeh:
Svi oni pucaju na Njemačku, USA, Indiju, Kinu tj. velike zemlje s nekakvom solidnom kupovnom moći. Mi prvo što smo mikro zemlja, a drugo kupovna moć nam je možda malo bolja od neke afričke zemlje.
A i to da, al o čemu onda pričamo kad je Slovenija u pitanju, koliko njih ima...

Ponti

Citat: Osy  u Listopad 21, 2017, 13:24:37
A i to da, al o čemu onda pričamo kad je Slovenija u pitanju, koliko njih ima...

Ali ih više kupuje nove motore.
I ti i ja smo doveli iz Švabije, da smo Slovenci kupili bi nove  :buahaha:

fatboy

Osy, dat ce ti testne modele tvornica kao dileru pristojno jeftinije, uz neka ogranicenja. Koliko km mora napravit dok je salonski, mora biti kod tebe dovoljno dugo, .... Ali moras ga platiti kako god okrenes.
I ako si jos malo inertan i ekonomije ko nasa, nadjes se kako ti testni model.mozes prodat u 11 mjesecu kad ga vise nitko ne trazi, bit ce 20 % jeftiniji od novoga, a godine se uskoro mijenja.... Ukratko, jebes se sa financiranjem i razmisljanjem o tom jednom motoru, a cijela prodaja ti je 20ak komada u godini?? Nema Bog zna smisla....nazalost

Bagy

Zanimljivo je da ni jedna redakcija poput renomiranog MotoPulsa ne može dobiti nove motore na test. Promocija nove somare je bila početkom godine, a test još nisu objavili...
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Listopad 21, 2017, 13:32:13
Zanimljivo je da ni jedna redakcija poput renomiranog MotoPulsa ne može dobiti nove motore na test. Promocija nove somare je bila početkom godine, a test još nisu objavili...

Motopuls?
.... pa da nema par entuzijasta tamo, odavno bi završili u stečaju i likvidaciji. Dobro da uspiju izdati i dvobroj.

agolac

Citat: fatboy  u Listopad 21, 2017, 13:28:02
Osy, dat ce ti testne modele tvornica kao dileru pristojno jeftinije, uz neka ogranicenja. Koliko km mora napravit dok je salonski, mora biti kod tebe dovoljno dugo, .... Ali moras ga platiti kako god okrenes.
I ako si jos malo inertan i ekonomije ko nasa, nadjes se kako ti testni model.mozes prodat u 11 mjesecu kad ga vise nitko ne trazi, bit ce 20 % jeftiniji od novoga, a godine se uskoro mijenja.... Ukratko, jebes se sa financiranjem i razmisljanjem o tom jednom motoru, a cijela prodaja ti je 20ak komada u godini?? Nema Bog zna smisla....nazalost

Za Hrvate onda najbolje imat web shop.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Listopad 21, 2017, 13:40:32
Za Hrvate onda najbolje imat web shop.

Pa i je .... znam stvarno puno ljudi s kućnim ljubimcima koji sve potrepštine, a najviše hranu naručuju preko web shopa, a tu je opet najjači njemački zooplus.hr :smijeh:
Naša stranica, a dolazi narudžba iz Švabije  :ooda:
I tu su naši preskupi u odnosu na vanjske prodavače.

Lavandić

Obično proizvođači dobiju od 5-10% popust na normalnu cijenu za testni model plus naravno rabat koji ima.
Problem je u bankama a ne u trgovcima ili proizvođačima, vani normalno ušetaš u  banku i kao firma tipa NN dobiješ kredit kratkoročni uz kamatu od 1-2% na godišnjoj razini. Znači za cca pola godine platiš pišljivih 1% od vrijednosti motora i taj motor prodaš za cca pola godine za 10% manju cijenu od novog i opet si u nekom minimalnom plusu.

Za dignuti u nas okvirni kredit od recimo 100.000,00 kuna( to je kao minus na računu), trebaš skupiti hrpu papira, potpisati zadužnicu na firmu, dati osobno jamstvo, kod bilježnika cca 2500-3000 kuna solemnizacije platiti, cca 1,5% trošak obrade kredita plus kamata od 7-8% na godišnjoj razini.
Ako malo matematički zbrojiš ovo gore znači da firma treba banci platiti cca 10% iznosa to jest taj rabat koji ima treba dati banci i motor prodati u najboljem slučaju sa 0 zarade a kako je u nas većinom uvozna mreža pod Mađarskom (Suzuki), Kawasaki ( zastupnik je firma iz Slovenije), Honda ( Ruting kojeg baš puno i nije briga za moto segment), Ducati koliko znam prodaje samo tvrtka iz Zg, KTM je barem u Dalmaciji znanstvena fantastika ( ima neki u Makarskoj).

Stoga jedini koji su ozbiljni su BMW i H-D i Yamaha. Svi ostali su osuđeni sami na sebe.

Recimo poznajem situaciju Piaggia u Hr, u Splitu već treći distributer u 4 godine, ugovori su jebeni, možeš dobiti 10 Beverlya ali moraš prodati i 3 X10 i 4 trokolice. Tko preživi godinu dvije je super. Od njih očekuju brojke iz 2007-2009 kad su cvale ruže.

...........

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


vedran

Slovenci svaka čast na postu. Skroz korektno :beer: