Yamaha Ténéré 700

Autor Danijel 23, Studeni 07, 2017, 18:41:27

« natrag - naprijed »

Osy

Meni je izuzetno gadan, zasada bez premca...čak je i ona rugoba od Stroma 250 ili 350 ljepša :ooda:

Danijel 23

Ja bi ju rado mjeno za Stroma, samo radi 21" tj visina od poda/zemlje .

keko

Citat: fatboy  u Ožujak 05, 2018, 15:08:32
Jel Keko dizajnirao prednje svjetlo?  :smijeh:
Da je Keko dizajnirao taj motor, on bi uz ovo prednje imao još bar dva dodatna LED svjetla  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

cisco

Citat: keko  u Ožujak 05, 2018, 21:19:46
Da je Keko dizajnirao taj motor, on bi uz ovo prednje imao još bar dva dodatna LED svjetla  :smijeh:

jel si ti sredio one maglenke...dva para...kako izgleda, imaš koju fotku
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Patak

Može mi netko objasniti kakvi je to reverse marketing :smijeh:? Prvo ide finalni projizvod pa onda promocija po svijetu, nije da rade space shuttle za izlet u svemir pa traže potecijalne kupce :P


Patak

Izgleda obećavajuće, ali treba sačekati finalni projizvod ...pročitao sam negdje prije kometar koji vrlo realno opisuje Yamahu, Tenere.

Bojim da će ga pripitomiti, pojeftiniti, otežati i opet ćemo dobiti tipićnu jamahu - jeftino sklepani motocikli koji može jedino konkurirati s cijenom.

MotoMachak

Meni je samo to prednje svjetlo nekako neprihvatljivo nedorađeno  :puke:

Danijel 23


Mrki


zare


Patak

Citat: Mrki  u Ožujak 06, 2018, 15:12:14
Navodno 170-180 kg

Prototip, a finalna verzija oko 194+kg

zd

Ova tenerka daje puni smisao da se takav tip motora naziva koza.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk


Osy

Citat: zd  u Ožujak 06, 2018, 22:01:53
Ova tenerka daje puni smisao da se takav tip motora naziva koza.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Baš tako  :gimme5:

ivica medjugas

Ja samo znam da sam ljubomoran na ove tipove koji ovo testiraju po plazama uz more a uz to su jos i placeni :'(
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Špoki

Ma dajte molim vas,ništa od ovoga :bzvz:.  Na kraju balade njih hrane motori kao što je MT serija ili Tracer a ne ovaj kozorog :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!