BMW F850GS

Autor Mrki, Studeni 07, 2017, 19:05:50

« natrag - naprijed »

Stjepko

napokon ima rezervar na pravom mjestu

Mrki

Meni osobno baš lijep motor, šteta što prednji kotač nije 19.. ova kombinacija 21-17 baš disproporcijalno izglada.. ali osim toga lijep motor..

Pitanje kakav će biti za voziti, valjda sa pomicanjem rezervara na "normalno mjesto" nisu izgubili na upravljivosti koju su svi hvalili na 88 modelu..

Patak

Kao ljubitelj ove marke i vlasnik nekoliko njih, ostao sam razočaran :(... Težina ko i veliki GS, samo 95ks, hrpa elektronike, dizajn...dosta je :puke:

tibertov


fatboy

 Od svih tih novotarija, jedino mi je KTM 750 dobar...ovo ostalo...steta truda. Treba kupit ili maksi enduro ili nesto malo za zajebanciju. Naravno ako imas mogucnost izbora... :novac:


Patak

Citat: fatboy  u Studeni 07, 2017, 21:12:59
Od svih tih novotarija, jedino mi je KTM 750 dobar...ovo ostalo...steta truda. Treba kupit ili maksi enduro ili nesto malo za zajebanciju. Naravno ako imas mogucnost izbora... :novac:

misliš 790 :ooda:, ali tenere bude best buy :-*

Špoki

Dobro izgleda, ima hrpu elektronike ali to je model koji je vrh ponude. Ima mogučnost i bez tih điđa. Al ovaj omjer 21" naprijed 17" iza :huh:, valjda oni koji su na offu znaju jel ima prednosti taj omjer ili ne. Boje su iste kao i na Africi, totalno tricolore!
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

keko

.. meni se ovaj 850GS čak i sviđa  :want:  nemam ništa protiv elektronike, uostalom danas više bez toga ne ide  :butt:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

Citat: keko  u Studeni 08, 2017, 09:47:36
.. meni se ovaj 850GS čak i sviđa  :want:  nemam ništa protiv elektronike, uostalom danas više bez toga ne ide  :butt:

...naravno, kad vuče na Africu ;) :ooda: :)
:moto2:

098 9232180

iviccaa

Meni se ne svidja, ali nista cudno, to je ipak BMW. [emoji16]

Svi novi modeli su prepuni elektronike sto na ovim " putujem oko svijeta" motorima i nema bas smisla. Idealan recept da ti nesto rikne daleko od kuce.

Eno izasao je novi Triumph 1200, prepun svih mogucih elektrocudesa....hvale se kako su uspjeli skinuti 11kg na novom modelu, od toga je 3kg tezak zamasnjak kojeg su makli "optimiranjem mapa".[emoji849]

Lavandić

Citat: iviccaa  u Studeni 08, 2017, 10:50:33
Meni se ne svidja, ali nista cudno, to je ipak BMW. [emoji16]

Svi novi modeli su prepuni elektronike sto na ovim " putujem oko svijeta" motorima i nema bas smisla. Idealan recept da ti nesto rikne daleko od kuce.

Eno izasao je novi Triumph 1200, prepun svih mogucih elektrocudesa....hvale se kako su uspjeli skinuti 11kg na novom modelu, od toga je 3kg tezak zamasnjak kojeg su makli "optimiranjem mapa".[emoji849]
Tako je i BMW skidao težinu zamašnjaka pa su se opametili nakon dvije godine.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


iviccaa

nije ni dosao na trziste, a vec opoziv:

https://www.motorradonline.de/recht-verkehr-branche/auslieferungsstopp-bmw-f-750-gs-bmw-f-850-gs-2018.756500.html

vijak na kolu pumpe ulja nije stegnut na pravi moment.
a sam agregat se proizvodi u Kini.  :thumbdown:

15 kg tezi od prethodnika, 2000€ skuplji, agregat iz Kine, opoziv nakon 2 tjedna na trzistu...bravo BMW.  :smijeh:

keko

Jbt. a mene živcira tvrdi sic na stromu  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎