Brzi Teški Tereni Pro

Autor Patak, Studeni 08, 2017, 18:28:59

« natrag - naprijed »

Patak

"Spidi Hard Track Pro"

Neću se zavaravati, djed mraz nije uranio, stara oprema nije dotrajala... Zaželio sam se promjene, žena veli zaslužio si. Hvala joj na razumijevanju! Slijedi kratko trajno proučavanje poznatog tržišta, alpinestars, dainese, klim. bla bla bla razum veli Revit a srce SPIDI...

agolac

Opiši malo. 3 season? Ugrađena membrana? Cijena?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Bravo...volim kad covjek kupi zato jer mu se kupuje , a ne zato jer mu se oprema raspala :thumbup:

Vinko

Dobro izgleda :thumbup:
Di tu ide mjeh za vodu?
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Mrki

Dobro izgleda [emoji106]
Cijena?

Patak

Citat: agolac  u Studeni 08, 2017, 18:32:35
Opiši malo. 3 season? Ugrađena membrana? Cijena?

4 season (-10 do +30) :ooda:. Jakna je odlične kvalitete s puno džepova, 8 ventilacijskih otvora, te predviđenim pretincem za Hydroback na leđima, nadalje ima dva lejera jedan extra termo i kišnjak. Najviše me oduševio Spidi-jev dizajn, ne osjećam se ko reper u njihovim hlačama (za razliku od sadašnjeg kompleta Revit-a) ne bi rekao da su uži modeli neko normalne veličine hlače/jakna.

Redovna cijena kompleta je 930eu, ja sam na popustu dobio pardon platio za sitno ispod 800eu.

Suki

Bravo Stane :bravo: :bravo:, lajkamalot :thumbup: :thumbup:

Koja trgovina?
:moto2:

098 9232180

Patak

Evo i kratkog videa od Spidi-a...

www.youtube.com/watch?v=7mMehdF1jik

Mrki

Uuu ovu kombinaciju na videu lajkam još više [emoji106]

Kako to da si išao na crnu?

Patak

Citat: Mrki  u Studeni 08, 2017, 20:32:41
Uuu ovu kombinaciju na videu lajkam još više [emoji106]

Kako to da si išao na crnu?

Složiti ću se unaprijed s tobom da je svijetla kombinacija puno ljepša ali ne zahvalnija za održavanje te ju moraš češće prati što dovodi do bržeg habanja odječe pogotovo ako voziš enduro (ne baš enduro nekad skreneš s ceste ko ja).

Citat: Suki  u Studeni 08, 2017, 20:27:11

Koja trgovina?

fc-moto.de godinama kupujem tamo, odličan feedback imam.

Osy

Nekad se Spidi pravio u Hrvatskoj, šta sad piše, made in...?

Danijel 23

 :thumbup:
Lijepo, ali slijedeća moja obleka bude imala kišno sa gornje strane...tako kad zagrije da nemoram radit  striptiz na parkingu. :)

Patak

Citat: Osy  u Studeni 08, 2017, 21:01:34
Nekad se Spidi pravio u Hrvatskoj, šta sad piše, made in...?

Italy.

Osy


Patak

Zaboravio sam, veliki - za Spidi nisu stavili zaštitu za leđa, ni naj običniju spužvu (ko revit) :thumbdown: Nego se mora dodatno kupiti 50eu, za jaknu od 600eu je sramotno :thumbdown: