Retrovizori

Autor miha, Studeni 10, 2017, 13:25:20

« natrag - naprijed »

miha

ekipa, malo bih poradio na estetici (ionako već jednog naljepšeg motora pa se nema tu puno za radit ali...)   zanima me  jel netko mjenjao retrovizre i ako može koja slika, hvalaaaaaa!!!!!
Pravo vrijeme je malo prije

keko

..retrovizori na stromovima nisu nešto fensišmensi stilski dotjerani, ali su funkcionalni i zato ih ne mijenjam, na pegasu sam imal 100 put ljepše, al vidiljivost za qurac u odnosu na stroma
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

miha

naviknes se na drugacije vidno polje.... oni koji su kupila npr fazera nisu sigurno stavili naše retrovizore jer su "funkcionalni"

izgledaju ko piliću sise...
Pravo vrijeme je malo prije

Mrki

Ja imam ove.. nije preglednost kao na orginalima ali su puno ljepši (meni osobno) a i nisu skupi (s eBay-a su)..

keko

..pa ti velim da ih nije dizajniral versace, al na stromove mi baš i ne pašu neki gay retrovizi
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

miha

Citat: Mrki  u Studeni 10, 2017, 13:51:29
Ja imam ove.. nije preglednost kao na orginalima ali su puno ljepši (meni osobno) a i nisu skupi (s eBay-a su)..

to vec slici na nesto....
pa sto znaci neka preglednost na motoru.... vozio sam motore s manjim retrovizorima i vidis ima li auto ako prestizes i to je to .... ne vozis rikverc da treba neznam koliko toga vidit
Pravo vrijeme je malo prije

miha

 e sad, Mrki, koji je navoj? jesi trebao umetke?...
Pravo vrijeme je malo prije

Fantom

Ja sam prvo imao one iz louisa i bili su mi malo klempavi i stalno se pomjerali na vecim brzinama.
Vidljivost na njima nije bila ok jer su bili prevse nisko.
Onda su mi naletili sa kawe er6n i oni su mi ok sa produzetcima retrovizora.

Mada kao sto kolega kaze najbolji je pregled sa originalnim. Opet njihova mane pored izgleda je sto brzo dobiju luft u zglobu i da obloga zgloba pukne. Ona guma kod sarafa pocne otpustat boju i tako.
Ja sam navikao na ove sa kawe. I od Aprilije mu isto liepo leze.
Evo isjekao sam slike iz videa da vidis stare iz louisa i nove od kawe

Mrki

Pa ono manje je ogledalo po visini i ništa drugo.. e sada sve ovisi koliko te smeta to, mene osobno ne smeta, i onako se uvijek i okrenem kada obilazim..

Mrki

Citat: miha  u Studeni 10, 2017, 14:00:45
e sad, Mrki, koji je navoj? jesi trebao umetke?...
Mislim da je M10. Ništa ekstra, samo odšarafio stare i zašarafio nove..

Fantom

I obavezno obrati paznju da je desni navoj na oba retrovizora.

miha

 :thumbup:
Citat: Fantom  u Studeni 10, 2017, 14:13:45
I obavezno obrati paznju da je desni navoj na oba retrovizora.
Pravo vrijeme je malo prije

željko

Staviš retrovizore koji ti se dopdnu pa mijenjaš
ali ni jedni nisu dobri za preglednost kao original

meni su trenutno ovi:


zare

Ja imam ove, meni su ok valjda sam se navikao

agolac

Citat: željko  u Studeni 10, 2017, 15:33:02
Staviš retrovizore koji ti se dopdnu pa mijenjaš
ali ni jedni nisu dobri za preglednost kao original

meni su trenutno ovi:

Trebaš staviti extendere. Puuuuno bolje
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain