Tematska obleka (svi motori dobrodošli)

Autor agolac, Studeni 10, 2017, 19:21:16

« natrag - naprijed »

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23


agolac

Citat: Danijel 23  u Studeni 10, 2017, 19:27:05
El i ovo tematska/majstorska obleka?



Je da, ali tko će to kupiti na ovom forumu?  :smijeh:
Mislim ovo vani, ne unutar obleke....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Možda Slavonci, oni su čudni, bar po kuloarima  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Prva slika samo sa crnim stromom, 2 komada L  :)

agolac

Citat: Ponti  u Studeni 10, 2017, 20:17:11
Prva slika samo sa crnim stromom, 2 komada L  :)

I još da photošopira Akrapoviča?

Nego, šta ti čekaš s Akrapovičem. Ako ga ti ne kupiš, koji toliko pričaš o njemu, ajme sramote  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Studeni 10, 2017, 20:18:55
I još da photošopira Akrapoviča?

Nego, šta ti čekaš s Akrapovičem. Ako ga ti ne kupiš, koji toliko pričaš o njemu, ajme sramote  :buahaha:

Zašto sramota .... sve se mislim kako motoru od 100 konja i ne treba after auspuh.

agolac

Citat: Ponti  u Studeni 10, 2017, 20:20:57
Zašto sramota .... sve se mislim kako motoru od 100 konja i ne treba after auspuh.

Šta se tiče zvuka, meni baš obratno. Stavljati na kenju neke spulje je kao da prdac pojačaš papirnatim konusom. A na somaru s dvije spulje staviti bolji spuh e to je grmljavina  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Studeni 10, 2017, 20:22:20
Šta se tiče zvuka, meni baš obratno. Stavljati na kenju neke spulje je kao da prdac pojačaš papirnatim konusom. A na somaru s dvije spulje staviti bolji spuh e to je grmljavina  :buahaha:

Vidiš, meni je bilo potpuno obratno, kenja sa stock auspuhom zvuči kao skuter. Ovaj moj sa stock-om već zvuči onako opasno, naravno tamo preko 4 t okretaja.

agolac

Citat: Ponti  u Studeni 10, 2017, 20:24:12
Vidiš, meni je bilo potpuno obratno, kenja sa stock auspuhom zvuči kao skuter. Ovaj moj sa stock-om već zvuči onako opasno, naravno tamo preko 4 t okretaja.

Dada, samo za to moraš izvaditi DB killere, inače je prdac  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Studeni 10, 2017, 20:25:53
Dada, samo za to moraš izvaditi DB killere, inače je prdac  :smijeh:

Pa kralj je uvijek bio bez db kilera .... prošao tako cijeli europski mediteran, od turske do španjolske.

agolac

Citat: Ponti  u Studeni 10, 2017, 20:28:04
Pa kralj je uvijek bio bez db kilera .... prošao tako cijeli europski mediteran, od turske do španjolske.

Eto vidiš  :smijeh: :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Siva majica, logo foruma napred, a na leđa znak zabrane jebanja u mozak.. :smijeh:

Ne znam kako to izgleda u tom svijetu marketinga i kakve su cijene, ali neke dukse kad bi se napravile isto ne bih se bunio.. :thumbup:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: