Zdravlje.

Autor Patak, Studeni 10, 2017, 22:22:06

« natrag - naprijed »

Patak

Ajmo malo i o njemu... Što vas mući i što bi hitjeli promijeniti.

Na današnji dan prije godinu dana sam izgledao ovako.

zare


agolac

Izgleda kao višak "informacija" u koljenu  :misli:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: zare  u Studeni 10, 2017, 22:24:49
A joj, pa što bi

Ukratko, pukao mi je prednji križni ligament i meniskus...

agolac

Citat: Patak  u Studeni 10, 2017, 22:37:40
Ukratko, pukao mi je prednji križni ligament i meniskus...

Offroad avantura? :misli:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: agolac  u Studeni 10, 2017, 22:38:51
Offroad avantura? :misli:

Rekreacija + avantura + divlje životinje :grrr: svega pomalo, pa puklo :kuri:

JZ

Spljostena dva diska L3 i L4 ....zamrznuto rame....teniski lakat na obje ruke.....
Je ima ko jači  :tongue:
Kupujem polovnu kacigu

Osy

Citat: JZ  u Studeni 11, 2017, 08:01:13
Spljostena dva diska L3 i L4 ....zamrznuto rame....teniski lakat na obje ruke.....
Je ima ko jači  :tongue:
E micek moj, zrel si za generalku :huh:
Ja zasada znam da imam samo išijas, napuklo rebro i napuklu koščicu u stopalu. Svakom promjenom vremena me podsjete da su tu...

Josip-Sepp

svake dvije godine idem na sistematski zbog posebih uvjeta rada i SVAKi put mene baba zbog kolesterola,šećera,tlaka, i jeterenih proba proglašava pijancem......i SVAKI put joj opsujem mater........i SVAKI put me pošalje na naknadni psihotest  :buahaha:

zadnji put sam pojeo večer prije 4 baklave, bem ti  :smijeh: nikad nisam imao veći šećer

Osy

 :smijeh: Dobro da nisi šampite ;)

Ponti

Citat: Josip-Sepp  u Studeni 11, 2017, 10:32:26
svake dvije godine idem na sistematski zbog posebih uvjeta rada i SVAKi put mene baba zbog kolesterola,šećera,tlaka, i jeterenih proba proglašava pijancem......i SVAKI put joj opsujem mater........i SVAKI put me pošalje na naknadni psihotest  :buahaha:

zadnji put sam pojeo večer prije 4 baklave, bem ti  :smijeh: nikad nisam imao veći šećer


Za slijedeći pregled čuvaj se tjedan dana prije, iznenadi ju tako da ne zna što se događa  :)

Josip-Sepp

Citat: Ponti  u Studeni 11, 2017, 13:01:58

Za slijedeći pregled čuvaj se tjedan dana prije, iznenadi ju tako da ne zna što se događa  :)

jednom sam dva mjeseca držao dijetu i ..........ništa, jedva mjerljivo poboljšanje  :bzvz:
tako da nema razloga patiti se

Ponti

Citat: Josip-Sepp  u Studeni 11, 2017, 13:27:45
jednom sam dva mjeseca držao dijetu i ..........ništa, jedva mjerljivo poboljšanje  :bzvz:
tako da nema razloga patiti se


Znači ipak cugaš  :buahaha:

tibertov

Moj šogor tri tjedan prije sistematskog pije samo zeleni čaj :smijeh:

Josip-Sepp

Citat: Ponti  u Studeni 11, 2017, 13:57:58

Znači ipak cugaš  :buahaha:

ne  :finger:, razvaljujem se baklavama, kremšnitama,štrudlama i sličnim pizdarijama

uzmem od kćeri x-icu i za deset kuna munem četri-pet kolača  :)