Zdravlje.

Autor Patak, Studeni 10, 2017, 22:22:06

« natrag - naprijed »

tibertov

Bas mi u živo ličiš na brucoša  :ebudale:

zander

kad dodjem kuci pustim ja vama moje slikice... :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Patak

Citat: Josip-Sepp  u Studeni 11, 2017, 10:32:26
svake dvije godine idem na sistematski zbog posebih uvjeta rada i SVAKi put mene baba zbog kolesterola,šećera,tlaka, i jeterenih proba proglašava pijancem......


Tako ti je i moj brat prošao, proglasili ga skoro pijancem, na razgovor kod psihijatra s ženom. Čovjek uopće ne pije ili rijetko, žena potvrdila i dali ga na daljina testiranja. Uglavnom u mladosti imao žuticu, a u HR vojsci se na bojištu se zarazio hepatitisom (onaj malo jači) i to je uzrok visokih jetrenih nalaza.

zd

Imam gadnu frku s vratnom kraljeznicom. Iz RTG snimka naslucuje se da je problem kod C5 i C6, a za bolju dijagnozu trebalo bi napraviti MR. Jebada je u tome kaj za dobru MR snimku treba potpuno mirno lezat na leđima 20-tak minuta. Moj trenutni rekord je oko 15...sekundi !!??

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: zd  u Ožujak 05, 2018, 18:42:36
Imam gadnu frku s vratnom kraljeznicom. Iz RTG snimka naslucuje se da je problem kod C5 i C6, a za bolju dijagnozu trebalo bi napraviti MR. Jebada je u tome kaj za dobru MR snimku treba potpuno mirno lezat na leđima 20-tak minuta. Moj trenutni rekord je oko 15...sekundi !!??

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Što ti smeta kod vratne kralježnice... jel boli ili imaš druge poteškoće?

zd

Boli 24 sata... lijevi gornji trapezoid i baza (donji dio) vrata

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: zd  u Ožujak 05, 2018, 18:47:48
Boli 24 sata... lijevi gornji trapezoid i baza (donji dio) vrata

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Traži rehabilitaciju, to su ti neke vježbe, struja, plivanje, masaže .... i traži Kalos u Veloj Luci, pa ćemo na kavu i tako to :)

zd

Idem na fizikalnu terapiju 5-6 dana, ucinak je zasada isti kao da sam pio sirup od suza islandske zabe i marakuje.
U Kalos bi bas i mogao ...moram ove svoje u V.L. pocet pripremat na dolazak [emoji48]

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: zd  u Ožujak 05, 2018, 19:14:30
Idem na fizikalnu terapiju 5-6 dana, ucinak je zasada isti kao da sam pio sirup od suza islandske zabe i marakuje.
U Kalos bi bas i mogao ...moram ove svoje u V.L. pocet pripremat na dolazak [emoji48]

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Koje tvoje?

zd

Ujo, ujna i bratic. Ujna ja Prižmicka

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: zd  u Ožujak 05, 2018, 20:34:09
Ujo, ujna i bratic. Ujna ja Prižmicka

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Uf, ovdje ima Prižmića koliko hoćeš. Ja sam ti u VL, od Kalosa 10 min hoda. Kuća mi je odmah iznad hotela Posejdon.

Osy

Citat: Ponti  u Ožujak 05, 2018, 20:40:21
Uf, ovdje ima Prižmića koliko hoćeš. Ja sam ti u VL, od Kalosa 10 min hoda. Kuća mi je odmah iznad hotela Posejdon...
...ajde nastavi, ne ustručavaj se :buahaha: Imam apartman za tebe... ;)

Ponti

Citat: Osy  u Ožujak 05, 2018, 20:41:46
...ajde nastavi, ne ustručavaj se :buahaha: Imam apartman za tebe... ;)

Šta će mu apartman ako dobije rehabilitaciju u bolnici, a osim toga ima tu rodbine .... e, zemo moj, ništa ti ne čitaš

zd

Citat: Osy  u Ožujak 05, 2018, 20:41:46
...ajde nastavi, ne ustručavaj se :buahaha: Imam apartman za tebe... ;)
Ma znas kaj imam osjecaj da bi se lakse i prije dogovorio s Pontijem nego s ovim mojim specijalcima. Stara je stvar da je najteze s familijom imat posla [emoji41]

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk


Osy

Citat: Ponti  u Ožujak 05, 2018, 20:45:39
Šta će mu apartman ako dobije rehabilitaciju u bolnici, a osim toga ima tu rodbine .... e, zemo moj, ništa ti ne čitaš
A ne mogu vjerovat da i ti ne shvaćaš zajebanciju...šta se događa :-\