Prezimljavanje akumulatora

Autor Danijel 23, Studeni 14, 2017, 16:04:05

« natrag - naprijed »

iviccaa

Jedi vozio ili samo dodatno ispraznio akumulator? [emoji16]

fatboy

kakva vožnja!?!  :wind:

Pustio debelu da radi, zgrije se i digne temperaturu. Kratki krugić od 500 m da me želja mine i bjež u nered, ovaj, garažu...  :-X

agolac

Moj aku prezimljava u vožnji. Napokon prestala kiša u Rijeci  :sunce: Svaki dan s DL1K okolo. Kažu ljudi da je težak za po gradu. To neki papci pričaju. Kao bicikla je  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Fantom

Pa jel ga ti sto kazu da je tezak nose na ledjima. Sta bi tek rekli da sidju malo sa asfalta

Ponti

Citat: agolac  u Prosinac 18, 2017, 19:50:07
Moj aku prezimljava u vožnji. Napokon prestala kiša u Rijeci  :sunce: Svaki dan s DL1K okolo. Kažu ljudi da je težak za po gradu. To neki papci pričaju. Kao bicikla je  :)

Somara da je teška po gradu??? Tu kod mene je kao bicikla  :)

agolac

Citat: Ponti  u Prosinac 18, 2017, 20:48:04
Somara da je teška po gradu??? Tu kod mene je kao bicikla  :)

A tako kao pričaju ovi kad je uspoređuju s DL650. Ono, kao, koji kupiti. Pa ono, DL1k je težak za po gradu  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Ne bi teo da se mesam, ali mislim da nije stvar fizicke mase, vec snage/prenosa/kvacila sto nije za svakoga jednostavno za vozit...ja u gradu dobijem slom zivaca sa Debelom koja ima pola snage od somare...al to sam ja.... :belj:

agolac

Citat: fatboy  u Prosinac 18, 2017, 20:59:52
Ne bi teo da se mesam, ali mislim da nije stvar fizicke mase, vec snage/prenosa/kvacila sto nije za svakoga jednostavno za vozit...ja u gradu dobijem slom zivaca sa Debelom koja ima pola snage od somare...al to sam ja.... :belj:

Pa to je ok. Oduvijek znamo da je somara za prave muškarce. Ostali imaju kvačilo na sajlu  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Zaboravio sam napomenut da imam maloga... :-\

Suki

Citat: agolac  u Prosinac 18, 2017, 19:50:07
Moj aku prezimljava u vožnji. Napokon prestala kiša u Rijeci  :sunce: Svaki dan s DL1K okolo. Kažu ljudi da je težak za po gradu. To neki papci pričaju. Kao bicikla je  :)
:bravo: to je duh :thumbup:.

I sad se ne zajebavam :takocebit:, dajte malo vi Stromeri hvalite više tog Stroma :thumbup:, ipak je ovo V-STROM forum :klanjase: i koliko god to hvaljenje sektaški zvučalo ipak mi malo nedostaje :ooda: :shhh:.

...nekako imam dojam da se ovdje više priča i hvali BMW i Honda :samaranje: :bzvz:, a kad netko i spomene svog Stroma :thumbup:, krene priča s onim "staro drlo" :thumbdown:...a to mi ide nakurac :kava:
:moto2:

098 9232180

iviccaa

Aj ne pizdi, sto ti nisi opet kupio Stroma? :belj:

agolac

To staro drlo na semaforu svi gledaju. Ove kosilice za travu s jednom spuljom ko prdac :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Ja zemio jučer u moje preduzeće aku za auto..CIAK ..kaže mi trgovac da su zadnje vrijeme najprodavaniji ..i zbog garancije a i da nisu loši  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Momci, kupite si ovo! Free shipping i dodatnih 5€ ako uzmete opreme za više od 70€ (skupite se dvojica i kupite punjače)



http://www.louis.eu/artikel/ctek-xs-0-8-eu-battery-charger/10002811

"If you place an order with Louis for at least €70 between now and 13 January, we will pay the shipping costs for you*. Simply enter promotion number 500 in the field provided when you order online. Job done.

Have fun with your new gear from Louis!

Torsten Petz


*Promotion number 500 is worth €5 with a minimum order value of €70. It is valid from now until 13 January 2019 as a one-time only offer in the Louis Online Shop at louis.eu. Please note that this offer cannot be used in combination with vouchers from other promotions."


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Danijel 23

 :bzvz: skupo....u Lidlu su jeftiniji i kvalitetni.