Kralj(evi) i njihova kilometraža

Autor Bagy, Studeni 27, 2017, 11:43:06

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Suki  u Lipanj 01, 2020, 17:11:52
...ma znam sve ;)  :bzvz:...ajmo dalje....prijavljuj se kod Grbe! :gimme5: :thumbup:

Nemam vremena, nažalost. A i ubili su mi volju oni purgeri s odustajanjem od susreta.   :'(

SirOliver

Citat: Ponti  u Lipanj 01, 2020, 21:34:57
Nije Rakela, jer GSA nema šanse da odvozi bez kvara što je taj lik odvozio. :buahaha:

Ne znam kako se tip zove, samo znam da je odvozio na kawasakiju gtr.

Tonći Ordulj


" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Bagy

Citat: Ponti  u Lipanj 01, 2020, 21:34:57
Nije Rakela, jer GSA nema šanse da odvozi bez kvara što je taj lik odvozio. :buahaha:

Ne znam kako se tip zove, samo znam da je odvozio na kawasakiju gtr.

Ovaj Ponti sve zna!  Malo kasnije: i Sir Oliver :ooda:

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/zivot/splitski-pomorac-na-kawasakiju-za-46-i-pol-sati-presao-4930-km-114867

Ipak je ZZR u pitanju:

http://www.motorevija.com.hr/clanac/tonci-ordulj-gutac-kilometara
mob: 095/573-6874

Ponti


Suki

Citat: Ponti  u Lipanj 01, 2020, 21:36:36
Nemam vremena, nažalost. A i ubili su mi volju oni purgeri s odustajanjem od susreta.   :'(
...šteta jbg :huh:, a i za susret isto iako podržavam odluku organizatora o odgodi :beer: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Lipanj 01, 2020, 21:45:14
...šteta jbg :huh:, a i za susret isto iako podržavam odluku organizatora o odgodi :beer: :thumbup:.

Zašto podržavaš te pičkice  :buahaha: 

fatboy

Citat: Ponti  u Lipanj 01, 2020, 21:36:36
Nemam vremena, nažalost. A i ubili su mi volju oni purgeri s odustajanjem od susreta.   :'(

Nismo htjeli radi sezone... :bzvz:

iviccaa


Ćoso

Gledam naslov i mislim si još jedna tema o GS-u [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Bagy

Uglavnom, tko na ovom forumu traži temu po naslovu, mogao bi se gadno zajebat!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 01, 2020, 21:36:36
Nemam vremena, nažalost. A i ubili su mi volju oni purgeri s odustajanjem od susreta.   :'(
Ma moš mislit  :tongue:
Priznaj da si papučar ko i Tibi i ne smijete bez žena na ovakva druženja  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bansi

Najžalosnije od svega je kaj je lik prešel u mirovinu jer kao više nije mogao voziti autobus, sjediti 8 sati i voziti ali zato rastura u Iron Butt-u. Koga mi placamo :'( :'(

zorro

Citat: bansi  u Lipanj 02, 2020, 09:20:52
Najžalosnije od svega je kaj je lik prešel u mirovinu jer kao više nije mogao voziti autobus, sjediti 8 sati i voziti ali zato rastura u Iron Butt-u. Koga mi placamo :'( :'(
da  :thumbdown:
Na žalost nije jedini.. ima ohoho  "ratnih vojnih invalida"  koji konju rep mogu isčupati, i to dokazuju javno svojom aktivnošću u koječemu (pogotovo u fajtovima po noćnim klubovima i kockarnicama) i nikome ništa
Da je pravde u ovoj državi..ovakav "podvig"  :smijeh: i hrpa sličnih bi služili kao dokaz za reviziju mirovina  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bansi

Citat: zorro  u Lipanj 02, 2020, 09:29:52
da  :thumbdown:
Na žalost nije jedini.. ima ohoho  "ratnih vojnih invalida"  koji konju rep mogu isčupati, i to dokazuju javno svojom aktivnošću u koječemu (pogotovo u fajtovima po noćnim klubovima i kockarnicama) i nikome ništa
Da je pravde u ovoj državi..ovakav "podvig"  :smijeh: i hrpa sličnih bi služili kao dokaz za reviziju mirovina  :thumbup:


I to što kažeš :thumbup:

Ponti

Citat: zorro  u Lipanj 02, 2020, 09:05:09
Ma moš mislit  :tongue:
Priznaj da si papučar ko i Tibi i ne smijete bez žena na ovakva druženja  :bzvz:

Lako tebi kada imaš sigurnu plaću, mi smo popušili debelo zbog korona manije, pa treba nadoknaditi izgubljeni 4, 5. i 6. mjesec. A zima duga i nemilosrdna. I kada dolaze gosti u moje apartmane, kada dolaze gosti i u onu viletinu koju držim, kao trebao bih to zanemariti i gledati tebe  :smijeh:
Žao mi je, ali ništa .... za apartmane i zlatarnu još i nekako, Vještica bi to odradila, ali onu viletinu ne može, bazen je najveći problem.