PORTUGAL 2008. Kometari

Autor agolac, Prosinac 02, 2017, 00:08:29

« natrag - naprijed »

agolac

Originalna tema:

http://vstrom-klv.eu/index.php/topic,653.msg33069.html#msg33069




Deda, predobro, sad nam počni objašnjavati kako si sve ovo prošao samo s top caseom. Kome si prodao taj Sport Billy top case. Hoćemo imena  :gimme5: :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Čisto za uspredbu, moje putovanje u Škotsku od cca 12 dana je bilo s torbom na sicu (bez side case i bez žene). Nema šanse da bih to sve strpao u top case. Meni rukavice i kišnjaci za mene i ženu već popune top case. Ti si s top caseom i ženom prošao toliki put, i još ste na slikama u više obleki. Sport billy top case  :smijeh:
Reci nam tajnu kako svu tu robu spakirati  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Odeee deda.
Ajjj, bar se pojavio da mu složm cijeli putopis na njegovo ime,
Valjda će se vratiti da nam pojasni sve ove nejasnoće.  :) :bravo:
Reče da je nešto bolestan. Želim mu sve najbolje da se oporavi i da nam je još puno godina tu...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Branac

Nije bio samo top case, bila je i tank torba i vreća na top caseu ( vidi slike ) : a pakiranje je bilo svakodnevno , tokom cijelog putovanja, no važno je istaknuti da je naučeno još u mladosti kad sam sa ženom i dvoje male djece, fićom išao na Pag ; gazda kod kojeg smo ljetovali križao se kad je vidio što smo sve izvadili iz  fiće.  :ooda: ko što reče Stipe : "sve je u organizaciji"...

Ponti

Banac, svaka čast, lijep putopis :thumbup:  .... prošao sam Andoru i komadić Španjolske, a Portugalu se nadam :)

Fantom

Branac svaka cast tebi i supruzi na ovoj turi  :thumbup:

Saxi

Branac svaka čast tvojoj neznijoj polovini i tebi naravno , odlična tura, trebalo je izdržati ovoliko radosti i zadovijstva, sjajna tura [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Bravo Branac, trebalo je to odvesti  :thumbup: :gimme5:

Branac

Kad se samo sjetim što sam sve prošao do Portugala i natrag ( a o Izraelu da i ne govorim !) oblije me znoj, jer sam sve to prošao a da nisam znao ni gumu promijeniti  :ooda:, al, dobro , ne znam ni danas , pa mi nekako lakše  :smijeh:

Milanezi