Yamaha Tracer 900GT

Autor Mrki, Prosinac 02, 2017, 10:18:21

« natrag - naprijed »

keko

Citat: Grba  u Travanj 14, 2018, 21:20:31
Danas uzel frend onog Tracera 700, 75ks, mat crni, lepo zgleda.
Kod Markeza bil na akciji 59 000kn...mislil je stroma uzet al 10 soma kn je prevagnulo
I nije pogriješio, tracer je sasvim ok motor, a 10 soma je 10 soma  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Grba

Malo sam se sel, prva par metri(jebiga nogica je još slaba) nije tak mali kak sam mislil. Jako mi se dopal za te novce al kaj kad sam cepljen na stroma 😍
098 737 604

Grba

Zaboravil reć da je za te pare dobil i centralni i bočne kofere, crash bar, štitnike ručki...
A strom goli 10 soma više  :thumbdown:
098 737 604

keko

Pa zato sam ti i rekel da nije niš fulal, dapače
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

miha


ja sam prošle godine gledao novog stroma 650 i novog tracera 700 i razlika bi po meni mogla bit i više od 10tkn....meni motor ostavlja dojam da je preširok u volanu za svoju dužinu- ustvari nekako položaj ruku mi nije legao (mislim d aod tu i dolazi do lelujanja što su neki spomenuli), kratak sic za suvozača /neudoban, rekao bih za putovanje nemoguća misija u dvoje osim ako ti žena/cura nije curičak od 50 kg....
svakako zaštita od vjetra puno lošija....
sigurno će me neki sad razapet ali da bi dobio ono što imaš na stromu 650 moraš ić na tracer 900.....
Pravo vrijeme je malo prije

Grba

Nejdem ja nikam od stroma 650
098 737 604

Ponti


Bagy

Citat: Grba  u Travanj 15, 2018, 07:14:33
Nejdem ja nikam od stroma 650

Bravo Grba!  :thumbup: Strom maleni je zakon!  :) Uostalom, dokazal si to... Btw, danas sam bil na  Zg Autoshow, sjednem na taj famozni GS - s koljenima skoro na mašini, a ruke previsoko na guvernalu. Wtf i ergonomiji! Zato na Stromu sve paše!  ;)
mob: 095/573-6874

Grba

To je za ove dvometrosexualce, za nas simpltone je mači strom
098 737 604

agolac

Visina sjedala 865 :misli:

Strom je 820 mm. Ispada ds većina ljudi ne bi mogla dotaknuti pod  :-\
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

..somara je somara

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ne..nije poslano prekokur*a  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: Grba  u Travanj 14, 2018, 21:20:31
Danas uzel frend onog Tracera 700, 75ks, mat crni, lepo zgleda.
Kod Markeza bil na akciji 59 000kn...mislil je stroma uzet al 10 soma kn je prevagnulo

Da si mal dao truda u mađi bi ga kupio za Nula KN razlike i vozio bi pravi motor, provjereni Suzuki :ooda:

Bagy

Ako koga zanima, evo upravo stigao. Produžili ga u odnosu na prethodnu verziju Tracer 900. Cijenom kao novi veliki Strom!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

iviccaa

nikako mi se ove nove Yamahe ne sviđaju, meni čudan neki dizajn.  :huh:

zorro

Citat: iviccaa  u Lipanj 15, 2018, 18:42:42
nikako mi se ove nove Yamahe ne sviđaju, meni čudan neki dizajn.  :huh:
Ni meni isto ..i sad neš malo gledam..i kužim di je problem (moj)
znači nekak mi je logično da vozač sjedi negdje na polovici motora..mjereći otprilike od prednjeg do zadnjeg kotača..a kod ovog..kad bi dužinu podjelili u 3 trećine ..vozač sjedi u početku 3. trećine  :-\ ..naprijed busa..hrpa motora..a odozada ko koza  :-X
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: