Cijena redovnih servisa.

Autor Patak, Prosinac 07, 2017, 11:52:46

« natrag - naprijed »

keko

Citat: Danijel 23  u Prosinac 07, 2017, 19:09:04
:misli: a koje ulje propisuje Suzu....pardon Siniša. Jel još uvijek KATANU?
..ne znam kaj propisuje, ja sad inzistiram na ulju koje ja hoću i na 1000 mi je stavio što sam htio
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Patak

Citat: fatboy  u Prosinac 07, 2017, 19:01:04
Vidis meni ovo nikad nece bit jasno...filter kosta ko 2,5 litre goriva i mijenja ga se svaki drugi put. Cemu ta "usteda"?  :misli:

Ne vidiš kompletnu sliku. Ulje se s mijenja svakih 2000-2500km

Danijel 23

Vrlo strog interval..strožio od Bruma. Brum mjenja na svom Dundu svakih 3000km!

Danijel 23

A zašto tako često, koji je razlog?

Patak

Citat: Danijel 23  u Prosinac 07, 2017, 19:14:23
Vrlo strog interval..strožio od Bruma. Brum mjenja na svom Dundu svakih 3000km!

Kod mene su kriteriji jako visoko postavljeni :smijeh:

Kad malo bolje upoznaš DRZ biti će ti jasno :thumbup:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Citat: keko  u Prosinac 07, 2017, 19:17:02
..bube u glavi  :belj: ;)
Molim vas kolega, malo kulture, nije ovo sabor. To je ipak DRZ motor nije krava DL! Sigurno postoji razlog.

keko

Citat: Danijel 23  u Prosinac 07, 2017, 19:18:40
Molim vas kolega, malo kulture, nije ovo sabor. To je ipak DRZ motor nije krava DL! Sigurno postoji razlog.
..sused, to sam ja za sebe napisal  :prrr:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Šalu na stranu al me fakat zanima....ako se svaki 2 puta mjenja filter...znači onaj puta kad mjenjaš ulje, a filter ne odmah u startu se zaprlja ulje...po meni ga treba bar izcijedit...a kad ga skineš da ga dreniraš ona ga je greh i vratit u novo ulje. Još k tome šta DRZ ima žičani filter za pranje...ala traktor.

fatboy

Citat: Patak  u Prosinac 07, 2017, 19:12:32
Ne vidiš kompletnu sliku. Ulje se s mijenja svakih 2000-2500km
Shvatio sam ja sliku i shvacam da ga vozis u puno tezim uvjetima nego cestovni motor, samo ne shvacam logiku....al svako prema sebi... :beer:

Danijel 23

Citat: fatboy  u Prosinac 07, 2017, 19:40:53
Shvatio sam ja sliku i shvacam da ga vozis u puno tezim uvjetima nego cestovni motor, samo ne shvacam logiku....al svako prema sebi... :beer:
Ja tebe niš ne shvaćam!

zorro

..ha sad..ne znam koliko košta filter..ali i ja bi ga mijenjao svaki put kad i ulje..kad je bal..nek je maskembal  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: Danijel 23  u Prosinac 07, 2017, 19:23:22
Šalu na stranu al me fakat zanima....ako se svaki 2 puta mjenja filter...znači onaj puta kad mjenjaš ulje, a filter ne odmah u startu se zaprlja ulje...po meni ga treba bar izcijedit...a kad ga skineš da ga dreniraš ona ga je greh i vratit u novo ulje. Još k tome šta DRZ ima žičani filter za pranje...ala traktor.

Kao što sam rekao kod mene su kriteriji vrlo visoki. Si kad mijenjao ulje u DRZ-a?

...Uglavnom kad mijenjaš ulje imaš 3 šarafa za ispustiti (ima i još jedan "4" - za njega ti budem rekao u živo). Prvi je u rami, karteru i ispod filtera ulja. Ovaj zadnji u sebi sadrži 1-1.5dcl starog ulja i njega ispustim nadalje odšarafim poklopac filtera, kućište i sam filter dobro očistim, tako da komplet svježe ulje dođe u motor.

Danijel 23

Očistiš žični, ne valjda papirnati uložak.

Patak

Citat: Danijel 23  u Prosinac 07, 2017, 19:55:26
Očistiš žični, ne valjda papirnati uložak.

Kolega ti mene smatraš nekim amaterom il me zajebavaš?