Cijena redovnih servisa.

Autor Patak, Prosinac 07, 2017, 11:52:46

« natrag - naprijed »

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Moćan kljun! Mogao bi Suzuki zaposliti jednog Talijana za dizajn... ;)
mob: 095/573-6874

Mrki



Citat: Danijel 23  u Veljača 22, 2018, 18:43:57
:-*





:kava:

Sam si si odgovorio..  pogledaj na šta to liči kada su dvoje gore.. sjeli na sami kraj motora.. da staviš centralni kofer moraš sastaviti skelu da viri pola metra iza motora.. [emoji14]

I to sa mršavim manekenima za slikanje.. stavi bilo kojeg prosječnog forumaša sa ženom na šta bi to izgledalo.. :)

Danijel 23

Citat: Mrki  u Veljača 22, 2018, 19:30:35

Sam si si odgovorio..  pogledaj na šta to liči kada su dvoje gore.. sjeli na sami kraj motora.. da staviš centralni kofer moraš sastaviti skelu da viri pola metra iza motora.. [emoji14]

I to sa mršavim manekenima za slikanje.. stavi bilo kojeg prosječnog forumaša sa ženom na šta bi to izgledalo.. :)
:bzvz:

cisco

Citat: Mrki  u Veljača 22, 2018, 19:30:35

Sam si si odgovorio..  pogledaj na šta to liči kada su dvoje gore.. sjeli na sami kraj motora.. da staviš centralni kofer moraš sastaviti skelu da viri pola metra iza motora.. [emoji14]

I to sa mršavim manekenima za slikanje.. stavi bilo kojeg prosječnog forumaša sa ženom na šta bi to izgledalo.. :)

:thumbup:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Danijel 23

Onda po vama i GS je mali motocikl?

fatboy

Ja sam ovdje najdeblji i druzio bih se sa MS vrlo rado...al meni nije bitan komfor suvozackog dijela.... :-\

Danijel 23

Citat: fatboy  u Veljača 22, 2018, 20:57:13
Ja sam ovdje najdeblji i druzio bih se sa MS vrlo rado...al meni nije bitan komfor suvozackog dijela.... :-\
:-*

Josip-Sepp

danas odvezao motor na servis, nema ni 23tkm al' radim ko da ima 24tkm

Servis ulja, filtera, svjećica, kontrola ventila, vakuma, izmjena kočionih ulja i antifriza, itd itd

Radi mi čovjek koji mi je servisirao sve motore do sad, Coha, i nemam ni najmanjeg prigivora. Kad bude gotovo onda detaljnije  :thumbup:

iviccaa

Sto je kontrola vakuuma?
Sinkronizacija?

Josip-Sepp


Josip-Sepp

znači servis ko da je 24.000

ulje motul (3x70), filter ulja(40), filter zraka 150)- top moto, cca 400 kuna
svjećice denso - tokić, 300 kuna
servis (ruke) + antifriz - 800

ukupno cca 1500-1550 kuna

-promijenjeno ulje i filter ulja
-promijenjen filter zraka
-promijenjen antifriz
-kontrola ventila (izvrsni  :) )
-napravljeno ono kaj ja zovem vakuum a neki sinkronizacija
-poštelan kuplung
-onako usput napravljena i dijagnostika (Coha je kupio dijagnostiku za stroma pa da se malo pokurči kak je ima )
-ulje u kočnicama nije mijenjano, osim što je dobro i zato jer su sve pločice OK, pa kad se budu pločice mijenjale tada će i ulje
-i, naravno detaljan pregled motora





tibertov


Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Danijel 23

servis (ruke) + antifriz - 800
Kolko su ruke, tj satnica?

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk