Cijena redovnih servisa.

Autor Patak, Prosinac 07, 2017, 11:52:46

« natrag - naprijed »

Grba

Dobar glas daleko se čuje 🙊
098 737 604

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy


tibertov

Tomic je htio meni za promjenu ulja u motoru, diferencijalu, getribi te tekucine za kocnice naplatit 1600kn. Ja sam sve napravio sam i to s istim originalnim uljima kupljenim u Austriji za 600kn. Ostatak novca sam zapio :smijeh:

Tako ce bit i veliki servis na 20.000km. Dakle, ulje u motoru cu samo promjenit, promjenit zracni filter, promjenit svjecice, prekontrolirat ventile,  napravit sinhronizaciju i resetirat servisni interval...mogao bi i sve sarafe zategnit na propisani moment al necu [emoji23]

Bagy

Citat: tibertov  u Travanj 05, 2018, 12:05:00
Tomic je htio meni za promjenu ulja u motoru, diferencijalu, getribi te tekucine za kocnice naplatit 1600kn. Ja sam sve napravio sam i to s istim originalnim uljima kupljenim u Austriji za 600kn. Ostatak novca sam zapio :smijeh:

Tako ce bit i veliki servis na 20.000km. Dakle, ulje u motoru cu samo promjenit, promjenit zracni filter, promjenit svjecice, prekontrolirat ventile,  napravit sinhronizaciju i resetirat servisni interval...mogao bi i sve sarafe zategnit na propisani moment al necu [emoji23]

Tibi propit ćeš se!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

tibertov


Osy

Citat: tibertov  u Travanj 05, 2018, 12:05:00
Tomic je htio meni za promjenu ulja u motoru, diferencijalu, getribi te tekucine za kocnice naplatit 1600kn. Ja sam sve napravio sam i to s istim originalnim uljima kupljenim u Austriji za 600kn. Ostatak novca sam zapio :smijeh:

Tako ce bit i veliki servis na 20.000km. Dakle, ulje u motoru cu samo promjenit, promjenit zracni filter, promjenit svjecice, prekontrolirat ventile,  napravit sinhronizaciju i resetirat servisni interval...mogao bi i sve sarafe zategnit na propisani moment al necu [emoji23]
A oprati ga :)

tibertov

Ma kakvo pranje...nisam na izložbi [emoji4]

Ponti

Citat: tibertov  u Travanj 05, 2018, 12:05:00
Tomic je htio meni za promjenu ulja u motoru, diferencijalu, getribi te tekucine za kocnice naplatit 1600kn. Ja sam sve napravio sam i to s istim originalnim uljima kupljenim u Austriji za 600kn. Ostatak novca sam zapio :smijeh:

Tako ce bit i veliki servis na 20.000km. Dakle, ulje u motoru cu samo promjenit, promjenit zracni filter, promjenit svjecice, prekontrolirat ventile,  napravit sinhronizaciju i resetirat servisni interval...mogao bi i sve sarafe zategnit na propisani moment al necu [emoji23]

Pa, koliko vrsta ulja moraš vući kad ideš na neki put.  :smijeh:
I getriba ima svoje ulje?

Osy

Citat: Ponti  u Travanj 05, 2018, 12:54:52
Pa, koliko vrsta ulja moraš vući kad ideš na neki put.  :smijeh:
I getriba ima svoje ulje?
Ne moraš uopće vuči, jer ne troši...

tibertov


fatboy

Šta nije bilo priče da se ulje u getribi mijenja na svakom servisu?  :misli:
ne provociram nego pitam...

tibertov

Ne. Svakih 20.000km ili dvije godine.

Ti mislis na kardan mozda...tu se mjenja na svakom servisu.

Ponti

Citat: Osy  u Travanj 05, 2018, 12:56:05
Ne moraš uopće vuči, jer ne troši...

Daj ti reci meni koji to bokser zračnjak ne troši ulje.... takav se još rodio nije?
Ako ne troši, onda ne valja. :smijeh:

Ponti

Citat: tibertov  u Travanj 05, 2018, 13:07:35
...

Ti mislis na kardan mozda...tu se mjenja na svakom servisu.

Nije loše i češće, možda ga to spasi od mijenjanja na 50Tkm. :buahaha: