Transport motocikla

Autor Danijel 23, Prosinac 10, 2017, 21:33:48

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Kad bi ovo naparavio i zmontirao na auto, dali ima povoda da me jebe policija. Dali su takvi nosači za bicikle atestirani? Naravno, moram prebacit i signalizaciju.











Bobi

http://www.hak.hr/vijest/325/sigurnsot-prijevoza-bicikala-na-vozilu

Ovo je za bicikle, ali slicno. Kao na slikama gore, ovo je protiv zakona o sigurnosti na cestama, jer se ne vide ni tablica ni straznja svjetla ili zmigavci.

To je sve sto ja znam

Danijel 23

Napisao sam gore da je najmanji problem prebacit signalizaciju pa i tablicu na ovu nadogradnju, 170 kn. Mene zanima dali mora taj proizvod kakav atest prizvođača ili kao svi paket-tregeri na i iza  auti prolazi na povjerenje....da imaju.

Mrki


Bobi

Ne znam ni da li smijes prebacivat tablicu s vozila na ovu nadogradnju, ili moras imat dodatnu tablicu?

Patak

Provjeri i javi! I mene jako zanima ovo riješenje, negdje prije sam tražio na netu i našao... Ne može se nataknuti na kuku nego ima svoje nosača :(

https://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Dirt-Bike-Carrier-Rack-Hitch-Hauler-Ramp-Steel-Truck-500lb-Capacity/291829990409?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

Danijel 23

Budem. Ima i nosača sa prihvatom za kuglu.

keko

..mislim da bez atesta to ne možeš montirati na auto
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

Tako je. Nije ovo divlja amerika...

fatboy

Mislim da to ne bu prošlo ništa ...ni atest, ni tehnički, a ni plavce na cesti... :-X

zorro

nemojte jebat čojka
..ide to Danijele..bez brige  :thumbup:

:)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Vjerovatno ne prolazi bilo što što nije atestirano.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Prosinac 11, 2017, 19:26:11
Vjerovatno ne prolazi bilo što što nije atestirano.
Istina...a jel imaš na motociklu sve atestirano...JA NE!  ;)

agolac

Citat: Danijel 23  u Prosinac 11, 2017, 19:30:28
Istina...a jel imaš na motociklu sve atestirano...JA NE!  ;)

Ne, naravno  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Da bum iskren...ne brine mene moja nadogradnja, instalacija, spiralne opruge i štos gume na osobnom autu, dogovor sa milicijom, sve se to riješi....mene više brine nepoznati vijci nosača kuke i sama kuka. Jer u biti trebao bi staviti na vrh kugle kuke teret preko 170 kg, a izbačen je 250 mm od oslonca!!!! Znači u grubo sve to mora izdržat u dinamici duplo...ajd 250kg!  :)